11933.
452. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
IH jelzéssel: Kós Károly emléktábla, erdélyi, háromszéki templomtoronnyal. Festett gipsz, jelzett, kopásokkal 42x38 cm