11934. 452. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
3 000 HUF
9
0 HUF
The Tudor mint seamstress Steven Platt női szabó jelenet. Ón szobor / asztali dísz. Jelzett, hozzá fa talapzat 18x11 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras