Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2954077
11924
452
22000
Sculptures, statuettes, plaques
2967372
11925
452
15000
Magurszky Norbert (1975-): Kalapos portré (cím nélkül). Applikációk, fatábla, jelzett a hátoldalán. 56x27x13 cm
2820844
11926
452
Jelzés nélkül: Kis hableány. Ón, kis kopásokkal, m: 11,5 cm
2911966
11927
452
2760100
11928
452
3400
Madár család faragott keményfa szobor 27 cm
2814962
11929
452
Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás király. Plakett. Ólom, kopott, d: 11 cm
2787697
11930
452
Hunyadi László (1933): Tamási Áron. Kerámia, kopással. 23x26 cm
3009791
11931
452
Lüszipposz (Lysippos) ókori görög szobrász Borghese-gladiátor szobrának másolata. Bronz hatású műgyanta. Alján sorozatszámmal jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm 2991998
11932
452
28000
KJ. jelzéssel: Kerényi Jenő?: Botond. Patinázott fém, javított, . Márvány alapon 27 cm Jelzett
3012428
11933
452
15000
IH jelzéssel: Kós Károly emléktábla, erdélyi, háromszéki templomtoronnyal. Festett gipsz, jelzett, kopásokkal 42x38 cm
3012426
11934
452
The Tudor mint seamstress Steven Platt női szabó jelenet. Ón szobor / asztali dísz. Jelzett, hozzá fa talapzat 18x11 cm 3014166
11935
452
12 db kínai jáde béka figura, eredeti dobozában egyenként m:3,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF