Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3014156
11936
452
Sculptures, statuettes, plaques
12 db kínai jáde nyúl figura, eredeti dobozában egyenként 5,5 cm 3014151
11937
452
12 db kínai jáde csirke figura, eredeti dobozában egyenként m: 4 cm 3014146
11938
452
12 db kínai jáde csirke figura, eredeti dobozában egyenként m:4 cm 3014140
11939
452
12 db kínai jáde macska figura, eredeti dobozában, egyenként 4 cm 3012550
11940
452
Turul madár bronzírozott réz szobor. M: 25 cm
3010874
11941
452
Buddha fej. Patinázott öntött bronz, jelzés nélkül, kopással, m: 19,5 cm 3012627
11942
452
Anubisz szobor. Egyiptomi, jelzett műgyanta 30 cm 3012615
11943
452
Nevető Buddha faragott fa szobor. Jelzés nélkül, kopással, m: 15 cm
3012611
11944
452
Buddha faragott fa szobor. Jelzés nélkül, kopással, m: 20 cm 3012917
11945
452
Gazdagon faragott keleti fa szobor. Jelzés nélkül, kopással, m: 31 cm 3012912
11946
452
Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm
3012925
11947
452
Gazdagon faragott keleti fa szobor. Jelzés nélkül, kopással, m: 28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF