Spielzeuge Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3007133
12674
452
Toys, board-games
Revanche francia kártya pakli, jó állapotban
3007123
12675
452
Toys, board-games
Antik Piatnik kártyapakli, ritka hátoldallal, folttal, sérüléssel, hiánnyal, teljes.
2970182
12676
452
Toys, board-games
Magyar kártyapakli, bontatlan, régi Lottó műbőr tokban 2978386
12677
452
Toys, board-games
Porcelán bohóc, jelzés nélkül, jó állapotban, m: 32 cm
2984464
12678
452
Toys, board-games
Faragott fa sakk készlet, 4-5 bábu sérült, 38x38 cm 2972204
12679
452
Toys, board-games
Hasbro 2 darab fénykard. Kis kopással, műanyag, h: 27-28 cm
2970227
12680
452
Toys, board-games
Pixar Cars ébresztőórás rádió, dobozában, jó állapotban, h: 25 cm
2974227
12681
452
Toys, board-games
3 darab rajzfilmfigura baba, jó állapotban, m: 34-38 cm 2969322
12682
452
Toys, board-games
2 db Playstool amerikai baba, jelzett, 25 cm, 35 cm 2990449
12683
452
Toys, board-games
3 db Mattel Barbie baba jelzettek, jó állapotban. 30 cm
2990450
12684
452
Toys, board-games
Famosa nagyméretű baba, jelzett, jó állapotban, 35 cm
2990464
12685
452
4600
Toys, board-games
3 db Max Zapf baba, jelzettek, 25 cm-ig + bababútorok
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF