Uhren Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2974500
12066
452
200000
Watches
Raymond Weil karóra 18 db 0,02 ct gyémántokkal, szép állapotban, eredeti dobozában, igazolással
3011218
12067
452
Watches
Michelangelo Italy kvarc karóra, működő, jó állapotban, fém szíjjal 38 mm
3013276
12068
452
Watches
Maison-Kerrels-Laurent régi óradoboz, jó állapotban, 11,5×7×3,5 cm
2909515
12069
452
Watches
Ágaskodó ló figurális asztali óra, aranyszínű műanyag, jelzett, kopásokkal, , m: 51 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3005704
12070
452
Watches
Antik bronz asztali óra, rokályos díszítményekkel és beszélgető puttók jelenettel, nem működik, kopással, m: 26 cm 3010736
12071
452
15000
Watches
19. sz. vége, Budapesti órásmester által készített felesütős falióra, porcelán számlappal, nem működik, fa tokja kopott, alján töredezett, kulcsa megvan, 61x23x14 cm
2903664
12072
452
13000
Watches
Angol asztali óra. Rugójáratos. Réz berakással. Szép számlappal, működő, jó állapotban. 29 cm
2991874
12073
452
Watches
Fém design asztali óra, kvarc, 20x15x12 cm 2780056
12074
452
Watches
Antikolt asztali óra, fa, quartz szerkezettel, nincs kipróbálva, m: 37,5 cm
2827014
12075
452
Watches
Iskolai falióra csengő, kopott, részben működik, m: 42 cm
2912597
12076
452
Watches
2953654
12077
452
Watches
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF