Uhren

Zahl der Lose: 82

Raymond Weil karóra 18 db 0,02 ct gyémántokkal, szép állapotban, eredeti dobozában, igazolással
12066.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
Michelangelo Italy kvarc karóra, működő, jó állapotban, fém szíjjal 38 mm
12067.

Rufpreis:
6 000 HUF
Maison-Kerrels-Laurent régi óradoboz, jó állapotban, 11,5×7×3,5 cm
12068.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Ágaskodó ló figurális asztali óra, aranyszínű műanyag, jelzett, kopásokkal, , m: 51 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12069.

Rufpreis:
6 000 HUF
Antik bronz asztali óra, rokályos díszítményekkel és beszélgető puttók jelenettel, nem működik, kopással, m: 26 cm
12070.

Rufpreis:
5 000 HUF
19. sz. vége, Budapesti órásmester által készített felesütős falióra, porcelán számlappal, nem működik, fa tokja kopott, alján töredezett, kulcsa megvan, 61x23x14 cm
12071.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Angol asztali óra. Rugójáratos. Réz berakással. Szép számlappal, működő, jó állapotban. 29 cm
12072.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
Fém design asztali óra, kvarc, 20x15x12 cm
12073.

Rufpreis:
2 000 HUF
Antikolt asztali óra, fa, quartz szerkezettel, nincs kipróbálva, m: 37,5 cm
12074.

Rufpreis:
6 000 HUF
Iskolai falióra csengő, kopott, részben működik, m: 42 cm
12075.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
12076.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
12077.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF