Uhren Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2936948
12078
452
90000
Watches
Kandalóóra, tüziaranyozott spiáter. Működő negyedütős, ingás szerkezet, jó zománc számlap. kulcs nélkül, egyik lába hiányzik 40 cm
2927051
12079
452
60000
Watches
2926583
12080
452
160000
Watches
Bayard hatalmas francia art deco kandallóóra, márvány testtel, bronz figurális szoborral díszítve, 8 napos szerkezettel, működik, kis kopással, 54x15x32 cm
2972175
12081
452
80000
Watches
Raymond Weil Automatic karóra, naptárkijelzős, szépen jár, bőr szíjjal, díszdobozban, d: 28 mm 2937001
12082
452
120000
Watches
Keretóra. Felesütős szerkezettel, fára festett jelenettel, tűzzománc számjegy betétekkel. Francia, XIX ..sz. Működik, kulccsal 62x55 cm
2754787
12083
452
700000
Watches
2841169
12084
452
Watches
Fanex 18k arany tokos női karóra, gyöngyház számlappal, működik, jelzett, 14x26mm 2904895
12085
452
Watches
Alpina Union Horlogére ezüst tokos zsebóra, sérült és javított számlappal, működik, jelzéssel, d: 44 mm, bruttó: 59,7 g
3005348
12086
452
Watches
2602928
12087
452
Watches
Casio No. 2894 karóra, titánium, a felső folyékony kristály kiégett, működik, leolvasható, digitális, d:55mm
2954105
12088
452
Watches
Mauthe art deco falióra, fa házzal, működik, hiányos, kopással, 24,5 x 17,5 cm 2903128
12089
452
Watches
Prim csehszlovák design asztali óra, fém-üveg-műanyag, némi kopással, felhúzókulccsal, nem jár, m: 17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF