12098.
452. Gelaufene Fernauktion
Uhren
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Kisméretű, antik Remontoir zsebóra, duplafedeles, díszes ezüstözött tokkal, jelzett, 10 köves szerkezettel. Sérült, nem működik, d: 34 mm