12051.
452. Gelaufene Fernauktion
Uhren
120 000 HUF
324,32 EUR, 352,94 USD
Omega Tühler kézi felhúzós karóra acél tokkal, kissé sérült számlappal .Jelzett működik,. bőr szíjjal 33 mm