Uhren Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3011220
12030
452
Watches
Tourist 15 köves kézi felhúzós karóra, működő, jó állapotban, kissé kopott d: 34 mm 3005350
12031
452
Watches
2 db zsebóra (Remontoir, Molnija), nem működő, hiányos állapotban
3010528
12032
452
Watches
Doxa zsebóra fém tokkal, működő szerkezettel, számlapon repedésekkel d: 50 mm 3009534
12033
452
Watches
Modern mechanikus zsebóra, működik, jó állapotban, d: 4 cm 3013386
12034
452
34000
Watches
Rolex replika karóra, működik, kis kopásnyomokkal, d: 4,6 cm
3012911
12035
452
5500
Watches
Ritter Testvérek Budapest zsebóra feliratos számlap, sérült számlap, szerkezet Enigma. fém tokkal javításra szorul d: 50 mm 2903692
12036
452
9500
Watches
Ezüst (Ag) karóra zománc berakással. Zsebórából készített, működő, jó állapotban. d: 28 mm 2791086
12037
452
15000
Watches
Helsa ékszeróra kézi felhúzós fém. d: 6 cm
2816143
12038
452
22000
Watches
Roskopf fém tokos vasutas zsebóra. számlapon kis sérüléssel működő, jó állapotban d: 51 mm
2883304
12039
452
40000
Watches
Longines acéltokos, duplafedeles zsebóra, jelzett, nem működik, hiányos. d: 50 mm
2832298
12040
452
50000
Watches
Roskopf vasutas zsebóra, hátoldalán vadászkutya jelenet, mechanikus szerkezettel, számlapon kis sérülés, gyűjtői darab!, működik d: 50 mm
2983131
12041
452
Watches
Lanco zsebóra. Másodpercmutatós, nem jár, számlap d: 42 mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF