Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 459

Tóth Sándor (1933-2019) 1971. Szegedi Bartók Ünnepségek 1970-1971 egyoldalas bronz plakett fa alapzaton (80mm, alapzat:167x111mm) T:AU,XF
31130.

Tóth Sándor (1933-2019) 1971. "Szegedi Bartók Ünnepségek 1970-1971" egyoldalas bronz plakett fa alapzaton (80mm, alapzat:167x111mm) T:AU,XF

Rufpreis:
6 000 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) 1978. Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet bronz érem (40mm) T:2
31131.

Tóth Sándor (1933-2019) 1978. "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet" bronz érem (40mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) 1983. Juhász Gyula 1883-1937 / Szeretlek Színház! Pompázó hazugság. - Éremgyűjtők Szervezete Szeged egyoldalas aranyozott fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG7.var
31132.

Tóth Sándor (1933-2019) 1983. "Juhász Gyula 1883-1937 / Szeretlek Színház! Pompázó hazugság. - Éremgyűjtők Szervezete Szeged" egyoldalas aranyozott fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG7.var

Rufpreis:
2 000 HUF
Tóth Sándor (1933-) 1983. Juhász Gyula 1883-1937 / Éremgyűjtők Szervezete, Szeged 1983 jelzett Ag és bronz emlékérem pár (43,52g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG7
31133.

Tóth Sándor (1933-) 1983. "Juhász Gyula 1883-1937 / Éremgyűjtők Szervezete, Szeged 1983" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (43,52g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG7

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Tóth Sándor (1933-) 1985. Vedres István / MTESZ Csongrád Megyei Szervezete MÉE Ag és bronz emlékérem pár (35,20g/0.835/42,5mm) T:2
31134.

Tóth Sándor (1933-) 1985. "Vedres István / MTESZ Csongrád Megyei Szervezete MÉE" Ag és bronz emlékérem pár (35,20g/0.835/42,5mm) T:2

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Tóth Sándor (1933-2019) 1985. MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Apangyalfalvi Apafi Mihály bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo DE6
31135.

Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Apangyalfalvi Apafi Mihály" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo DE6

Rufpreis:
2 400 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) 1986. MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Bethlen Gábor kétoldalas Ag és bronz emlékérem pár (35,74g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU  Adamo DE9
31136.

Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Bethlen Gábor" kétoldalas Ag és bronz emlékérem pár (35,74g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo DE9

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Tóth Sándor (1933-2019) 1986. 175 éve született, 100 éve meghalt Liszt Ferenc / 20 éves a főiskolai szintű zenetanárképzés - Debrecen kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1
31137.

Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "175 éve született, 100 éve meghalt Liszt Ferenc / 20 éves a főiskolai szintű zenetanárképzés - Debrecen" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1

Rufpreis:
1 000 HUF
Tóth Sándor (1933-) 1987. MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Báthori Zsigmond bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE11
31138.

Tóth Sándor (1933-) 1987. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Báthori Zsigmond" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE11

Rufpreis:
2 000 HUF
Tóth Sándor (1933-) 1987. MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Rákóczi György bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE10
31139.

Tóth Sándor (1933-) 1987. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Rákóczi György" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE10

Rufpreis:
2 400 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) 2000. Az államalapítás millenniuma / Nyírerdő 2000 XII 25 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31140.

Tóth Sándor (1933-2019) 2000. "Az államalapítás millenniuma / Nyírerdő 2000 XII 25" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) 30 évesek a Közúti Igazgatóságok 1988 kétoldalas bronz emlékérem, sérült bőr dísztokban, a dísztok felső részén a plakett dombornyomott képével (95 mm) T:AU
31141.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF