Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 459
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3008706
30938
452
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC 3009829
30939
452
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23." Ag és bronz emlékérem pár (35,29g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) 3006900
30940
452
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Szombathely" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (65mm) T:AU (PP) 3006904
30941
452
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Máriapócs" aranyozott emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP) 3006913
30942
452
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Debrecen" kétoldalas aranyozott fém emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:AU (PP) 3006908
30943
452
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" aranyozott fém, piefort emlékérem (65mm) T:AU (PP) 3009595
30944
452
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991 Debrecen" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (65mm) T:XF karc, patina, ujjlenyomat
2931828
30945
452
9500
Numismatik
3006893
30946
452
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott Cu emlékérem (65mm) T:AU (PP)
3011171
30947
452
Numismatik
2993542
30948
452
Numismatik
3007539
30949
452
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" jelzett Ag emlékérem (31,16g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF