Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 459
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3005213
31299
452
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1999. "Budakeszi Reformátusok - Határainkon túl élő magyarok emléktemploma / Áldjad én lelkem az urat és ne feledkezzél semmi jótéteményéről - Zsoltárok könyve 103/2." kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (141mm) T:AU
2867557
31300
452
500
Numismatik
3013871
31301
452
Numismatik
1999. "MABÉOSZ / 72. Bélyegnapi Kiállítás 1999." ezüstözött bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) + 2000. "Az államalapítás ezeréves emlékére - István király / Hunphilex Budapest International Stamp Exhibition" ezüstözött bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
2776443
31302
452
500
Numismatik
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1
Adamo BP50 2960271
31303
452
Numismatik
~2000. "Szent Kristóf / Társadalombiztosításért" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU 2960270
31304
452
Numismatik
~2000. "Szent Kristóf / Társadalombiztosításért" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU
2947914
31305
452
Numismatik
2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,22g/0.999/42,5mm) T:PP
3007580
31306
452
Numismatik
2000. "Pápa - Millenium / Pápa - Ezredforduló Tiszteletére" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: CZS (42,5mm) T:UNC 3007590
31307
452
Numismatik
2000. "Magyar Millenium MM - Vasvár / SIGILLUM CIVIVM CASTRI FERREI" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU 3007618
31308
452
Numismatik
2000. "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Magyar koronázási jelvények" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3007621
31309
452
Numismatik
2000. "A keresztény Magyarország megteremtői - István - Gizella - 1000 - Államalapítás évfordulójára - Szt. István Nagyboldogasszony oltalmába helyezi Magyarországot - Mária országa" kétoldalas bronz emlékérem T:AU 3007623
31310
452
Numismatik
2000. "Magyar Nagyfejedelemség - Államalapítás évfordulójára / Magyar államiság kezdete - Szeri Gyűlés" aranyozott fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:AU,XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF