Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 459
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2948476
31360
452
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
DN "Kossuth Lajos / Szabadság, Egyenlőség, Testvériség 1848" kétoldalas bronz emlékérem füllel (31mm) T:XF
2986358
31361
452
4600
Numismatik
DN "Szentendrei Emlék / BÁV" Ag emlékérem (16g/0.925/32mm) T:AU
3013860
31362
452
Numismatik
DN Ovális felirat nélküli, épület homlokzatot (templom?) ábrázoló, egyoldalas, öntött bronz plakett (68x88mm) T:AU
2931858
31363
452
Numismatik
3010306
31364
452
Numismatik
DN "ÜNGÜR DÉMON ELLEN LEGYEN ITT EZ A VAS... - ÜNGÜR DÉMON... ÜZD, EMÉSZD EL ŐT ISTENEM! - ROVÁSÍRÁS: NAGYSZENTMIKLÓSI KINCS - SZARVASI TŰTARTÓ / MAGYAR - TÜRK - AVAR - HUN - SZKÍTA" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina
3005825
31365
452
Numismatik
DN "Gróf Széchenyi István / MHB Magyar Hitelbank Rt" (2xklf) bronz és jelzett Ag emlékérem pár tokban (34,85g/0.835/42,5mm) T:AU, AU (PP) 3007517
31366
452
Numismatik
DN "Gróf Széchenyi István / MHB Magyar Hitelbank Rt" jelzett Ag emlékérem (34,59g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
3013911
31367
452
Numismatik
DN "Székelyudvarhely - A székely főváros / Csaba királyfi" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti dísztokban (42,5mm) T:AU patina
2697851
31368
452
Numismatik
DN "Eredményes Propaganda Munkáért" egyoldalas Br plakett (70mm) T:2 karc
2825071
31369
452
Numismatik
DN "II. János Pál / Máriapócs" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:1
2824880
31370
452
Numismatik
DN "Ezer éves államiságunk" kétoldalas bronz emlékplakett feloldatlan szignóval (98mm) T:1-
2803905
31371
452
Numismatik
DN "Országos Közlekedésbiztonsági Tanács" porcelán egyoldalas emlékérem (98mm) T:1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF