Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 459

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967 jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,17g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG6
30962.

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,17g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG6

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. George Bush látogatása Magyarországon bronz emlékérem eredeti műanyag tasakban (42,5mm) T:1-
30963.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. II. János Pál pápa látogatása 1991. aug. 16-20. / Életünk Krisztus aranyozott, ezüstözött és réz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
30964.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "II. János Pál pápa látogatása 1991. aug. 16-20. / Életünk Krisztus" aranyozott, ezüstözött és réz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

Rufpreis:
8 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. George Bush látogatása Magyarországon kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1990. A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
30965.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. Gróf Széchenyi István születése 200. évfordulója emlékére ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP)
30966.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Gróf Széchenyi István születése 200. évfordulója emlékére" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP)

Rufpreis:
2 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. 60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérmek (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
30967.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérmek (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

Rufpreis:
5 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 2000. Szent István koronázásának 1000. évfordulója kétoldalas fém emlékérem, peremén FÉM beütéssel (42mm) T:AU (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina
30968.

Bozó Gyula (1913-2004) 2000. "Szent István koronázásának 1000. évfordulója" kétoldalas fém emlékérem, peremén FÉM beütéssel (42mm) T:AU (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina

Rufpreis:
2 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 2000. 1000 éves Magyarország - Millennium kétoldalas fém emlékérem, peremén FÉM beütéssel (42mm) T:AU (eredetileg PP) patina, kis karc
30969.

Bozó Gyula (1913-2004) 2000. "1000 éves Magyarország - Millennium" kétoldalas fém emlékérem, peremén FÉM beütéssel (42mm) T:AU (eredetileg PP) patina, kis karc

Rufpreis:
2 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 2000. Zsigmond - Tata-Totis / A magyar államiság 1000 évének emlékére kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
30970.

Bozó Gyula (1913-2004) 2000. "Zsigmond - Tata-Totis / A magyar államiság 1000 évének emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) DN Magyar Köztársaság Országgyűlése ezüstözött emlékérem (42,5mm) + Magyar Köztársaság Országgyűlése / Budapest - Parlament Cu emlékérem (42,5mm) C:AU
30971.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" ezüstözött emlékérem (42,5mm) + "Magyar Köztársaság Országgyűlése / Budapest - Parlament" Cu emlékérem (42,5mm) C:AU

Rufpreis:
3 000 HUF
Buda István (1952-) 1987. MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány Ag emlékérem (35,76g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) Adamo BP23
30972.

Buda István (1952-) 1987. "MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány" Ag emlékérem (35,76g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) Adamo BP23

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Búza Barna (1910-2010) ~1970. Eredményes szolgálatért öntött bronz érdemérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (96mm) T:AU
30973.

Búza Barna (1910-2010) ~1970. "Eredményes szolgálatért" öntött bronz érdemérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (96mm) T:AU

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF