Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 459
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3011777
30962
452
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,17g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU
Adamo SG6
2828124
30963
452
Numismatik
3009822
30964
452
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "II. János Pál pápa látogatása 1991. aug. 16-20. / Életünk Krisztus" aranyozott, ezüstözött és réz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) 2993499
30965
452
Numismatik
3005768
30966
452
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Gróf Széchenyi István születése 200. évfordulója emlékére" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) 3009790
30967
452
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérmek (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
3010298
30968
452
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 2000. "Szent István koronázásának 1000. évfordulója" kétoldalas fém emlékérem, peremén FÉM beütéssel (42mm) T:AU (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina 3010335
30969
452
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 2000. "1000 éves Magyarország - Millennium" kétoldalas fém emlékérem, peremén FÉM beütéssel (42mm) T:AU (eredetileg PP) patina, kis karc 3007615
30970
452
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 2000. "Zsigmond - Tata-Totis / A magyar államiság 1000 évének emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU 3011911
30971
452
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" ezüstözött emlékérem (42,5mm) + "Magyar Köztársaság Országgyűlése / Budapest - Parlament" Cu emlékérem (42,5mm) C:AU
3009711
30972
452
14000
Numismatik
Buda István (1952-) 1987. "MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány" Ag emlékérem (35,76g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
Adamo BP23
2856741
30973
452
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) ~1970. "Eredményes szolgálatért" öntött bronz érdemérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (96mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF