Fritz Mihály (1947-) 1984. "Szeged felszabadulásának 40. évfordulója" peremen jelzett Ag, aranyozott fém és bronz emlékérem sor (36,22g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" kétoldalas Ag emlékérem (35,55g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
Fritz Mihály (1947-) 1989. "Ofotért 1949-1989 / 150 éves a fotográfia" jelzett Ag, aranyozott fém és bronz emlékérem sor (35,72g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Fritz Mihály (1947-) 1989. "A francia szabadságharc 200. évfordulója (Szabadság, Egyenlőség, Testvériség - Francia Köztársaság)" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Fritz Mihály (1847-) 1990. "Mathias Rex / MÉE Szeged - Mátyás király halálának 500. évfordulója" Ag, bronz és réz emlékérem sor (35,52g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Adamo SF13
Fritz Mihály (1947-) 1990. "Csány László / MLE Zala Megyei Szervezete 1990 - Csány László születésének 200. évfordulója" peremen "SZG" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,97g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Adamo ZE8a
Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Máriapócson 1991. Augusztus 16-20" peremen jelzett Ag emlékérem (31,03g/0.999/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, karc
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) ujjlenyomat, kis ph
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" (2x) jelzett Ag és aranyozott emlékérem pár (31,52g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" (2x) jelzett Ag és aranyozott emlékérem pár (31,46g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina