Fritz Mihály (1947-) 1996. "A honfoglalás emlékére I. - MÉE" peremen "SZG" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,39g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (az ezüst eredetileg PP)
Adamo BP43
Fritz Mihály (1947-) 1996. "A honfoglalás emlékére I. - MÉE" aranyozott fém, ezüstözött fém és bronz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (aranyozott és ezüstözött eredetileg PP)
Adamo BP43
Fritz Mihály (1947-) 1996. "A honfoglalás emlékére I. - MÉE" kétoldalas aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Adamo BP43
Fritz Mihály (1947-) 1996. "MÉE - A honfoglalás emlékére / Országos Megyegyűlés Ópusztaszer 1993. VIII. 18." vörösréz emlékérem (42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
Fritz Mihály (1947-) 1996. "MÉE Budapest - A honfoglalás napja " peremen "SZG" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,94g/0.925/42,5mm) T:UNC (ezüst eredetileg PP)
Adamo BP45