2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
1981 + 1984 + 1985 Hosszúhegyi Merlot, 3 palack muzeális vörösbor, Hosszúhegyi Mezőgazdasági Kombinát, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3