Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 112

Nagy-Britannia 1987. WIZO (Nők Nemzetközi Cionista Szervezete) kétoldalas fém emlékérem eredeti, erősen sérült tokban (38mm) T:UNC (eredetileg PP) patina United Kingdom 1987. WIZO (Womens International Zionist Organization) two-sided metal medallion in original, but hard-damaged case. FEDERATION OF WOMEN ZIONISTS OF GREAT BRITAIN & IRELAND / BIENNIAL CONFERENCE - JERUSALEM 1987 (38mm) C:UNC (originally PP) patina
32729.

Nagy-Britannia 1987. "WIZO (Nők Nemzetközi Cionista Szervezete)" kétoldalas fém emlékérem eredeti, erősen sérült tokban (38mm) T:UNC (eredetileg PP) patina United Kingdom 1987. "WIZO (Women's International Zionist Organization)" two-sided metal medallion in original, but hard-damaged case. "FEDERATION OF WOMEN ZIONISTS OF GREAT BRITAIN & IRELAND / BIENNIAL CONFERENCE - JERUSALEM 1987" (38mm) C:UNC (originally PP) patina

Rufpreis:
3 000 HUF
Nagy-Britannia 1989. Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot kétoldalas fém emlékérem (38,5mm) T:1- Great Britain 1989. Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary metal commemorative coin (38,5mm) C:AU
32730.

Nagy-Britannia 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot" kétoldalas fém emlékérem (38,5mm) T:1- Great Britain 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary" metal commemorative coin (38,5mm) C:AU

Rufpreis:
1 200 HUF
Nagy-Britannia DN I. Erzsébet 1558-1603 / Hampton Court Palace bronz emlékérem (45mm) T:AU,XF ly. United Kingdom ND Elizabeth I 1558-1603 / Hampton Court Palace bronze medallion (45mm) C:AU,XF holed
32731.

Nagy-Britannia DN "I. Erzsébet 1558-1603 / Hampton Court Palace" bronz emlékérem (45mm) T:AU,XF ly. United Kingdom ND "Elizabeth I 1558-1603 / Hampton Court Palace" bronze medallion (45mm) C:AU,XF holed

Rufpreis:
1 600 HUF
Német Államok / Szászország 1826. Johann Wolfgang von Goethe bronz emlékérem kissé sérült műanyag dísztokban. Szign.: Friedrich Anton König (42,5mm) T:AU,XF patina, karc /  German States / Saxony 1826. IOH. WOLFG. VON GOETHE / MDCCCXXVI bronze medallion in slightly damaged plastic case. Sign.: Friedrich Anton König (42,5mm) C:AU,XF patina, scratch
32732.

Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" bronz emlékérem kissé sérült műanyag dísztokban. Szign.: Friedrich Anton König (42,5mm) T:AU,XF patina, karc / German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE / MDCCCXXVI" bronze medallion in slightly damaged plastic case. Sign.: Friedrich Anton König (42,5mm) C:AU,XF patina, scratch

Rufpreis:
8 000 HUF
Német Államok / Weimar-Eisenach 1741. Weimar és Eisenach szövetsége alkalmából Br emlékérem Incrementum Augusti Salus Publica - Felix Temporum Mutatio / Memoriae Principatus Isenacensis, Serenissimo Domino Ernesto, Domino Augusto Duci Saxoniae - Vinariae Regnanti Iure Successionis Traditi MDCCXLI Szign.: Vestner F. (31,16/41mm) T:2 kis patina, kis ph. German States / Weimar-Esenach 1741. On the occasion of the alliance of Weimar and Eisenach Br commemorative medallion Sign.: Vestner F. (31,16/41mm) C:XF small patina, small edge error
32733.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Német Birodalom 1888. II. Vilmos / III. Frigyes Al emlékérem (39mm) T:F ph. German Empire 1888. Wilhelm II / Friedrich III Al medallion (39mm) C:F edge errors
32734.

Német Birodalom 1888. "II. Vilmos / III. Frigyes" Al emlékérem (39mm) T:F ph. German Empire 1888. "Wilhelm II / Friedrich III" Al medallion (39mm) C:F edge errors

Rufpreis:
1 400 HUF
Német Császárság 1890 (Drentwett, Augsburg). BISMARCK-GEDENK-THALER. emlékérem füllel 34 mm. 15,8 g. T:2- ph,. / German Empire 1890 Bismarck memorial Thaler metal commemorative medal with ear C: EF Bennert 79. Müller 67. Slg. Marienburg 7507.
32735.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Német Birodalom 1908. Berlin 1908 / XII. Nemzetközi Sajtó Kongresszus jelzetlen Ag emlékérem szalagos kitűzővel, eredeti, gyártói tokban (13,40g/29mm) T:1- / German Empire 1908. Berlin 1908 / 12th International Press Congress Ag commemorative medallion without hallmark, on ribbon pin, in original case BERLIN 1908 / XII INT PRESS CONGRESS (13,40/29mm) C:AU
32736.

Német Birodalom 1908. "Berlin 1908 / XII. Nemzetközi Sajtó Kongresszus" jelzetlen Ag emlékérem szalagos kitűzővel, eredeti, gyártói tokban (13,40g/29mm) T:1- / German Empire 1908. "Berlin 1908 / 12th International Press Congress" Ag commemorative medallion without hallmark, on ribbon pin, in original case "BERLIN 1908 / XII INT PRESS CONGRESS" (13,40/29mm) C:AU

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Német Demokratikus Köztársaság ~1970. Friedrich Engels 1820-1970 Ag emlékérem (32.23g/0.800/44mm) T:1- German Democratic Republic ~1970. Friedrich Engels 1820-1970 Ag commemorative medallion (32.23g/0.800/44mm) C:AU
32737.

Német Demokratikus Köztársaság ~1970. "Friedrich Engels 1820-1970" Ag emlékérem (32.23g/0.800/44mm) T:1- German Democratic Republic ~1970. "Friedrich Engels 1820-1970" Ag commemorative medallion (32.23g/0.800/44mm) C:AU

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
NDK 1975. A fasizmus legyőzésének 30. évfordulója autós emléktúra ezüstözött bronz részvételi emlékérme (60mm) T:AU / GDR 1975. 30th Anniversary of the Defeating of the Fascism (30. Jahrestag des Sieges über den Faschismus - 9. Mai 1975) car memorial tour silver plated bronze commemorative medallion (60mm) T:AU
32738.

NDK 1975. "A fasizmus legyőzésének 30. évfordulója" autós emléktúra ezüstözött bronz részvételi emlékérme (60mm) T:AU / GDR 1975. "30th Anniversary of the Defeating of the Fascism (30. Jahrestag des Sieges über den Faschismus - 9. Mai 1975)" car memorial tour silver plated bronze commemorative medallion (60mm) T:AU

Rufpreis:
5 000 HUF
Német Demokratikus Köztársaság 1982. VII. Pioniertreffen - Dresden 1982 kerámia érem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (41mm) T:1 German Democratic Republic 1982. VII. Pioniertreffen - Dresden 1982 ceramic medal with Porcelain Manufactory of Meissens makers mark (41mm) C:UNC
32739.

Német Demokratikus Köztársaság 1982. "VII. Pioniertreffen - Dresden 1982" kerámia érem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (41mm) T:1 German Democratic Republic 1982. ""VII. Pioniertreffen - Dresden 1982" ceramic medal with Porcelain Manufactory of Meissen's maker's mark (41mm) C:UNC

Rufpreis:
1 000 HUF
NDK 1985A Demokratikus földreform 1945 / Szocialista mezőgazdaság az NDK-ban 1985 Ni emlékérem sérült tokban (35mm) T:AU GDR 1985A Demokratische Bodenreform 1945 / Sozialistische Landwirtschaft in der DDR 1985 Ni commemorative medallion in damaged case (35mm) C:AU
32740.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF