Nagy-Britannia 1987. "WIZO (Nők Nemzetközi Cionista Szervezete)" kétoldalas fém emlékérem eredeti, erősen sérült tokban (38mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
United Kingdom 1987. "WIZO (Women's International Zionist Organization)" two-sided metal medallion in original, but hard-damaged case. "FEDERATION OF WOMEN ZIONISTS OF GREAT BRITAIN & IRELAND / BIENNIAL CONFERENCE - JERUSALEM 1987" (38mm) C:UNC (originally PP) patina
Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" bronz emlékérem kissé sérült műanyag dísztokban. Szign.: Friedrich Anton König (42,5mm) T:AU,XF patina, karc /
German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE / MDCCCXXVI" bronze medallion in slightly damaged plastic case. Sign.: Friedrich Anton König (42,5mm) C:AU,XF patina, scratch
Német Államok / Weimar-Eisenach 1741. "Weimar és Eisenach szövetsége alkalmából" Br emlékérem "Incrementum Augusti Salus Publica - Felix Temporum Mutatio / Memoriae Principatus Isenacensis, Serenissimo Domino Ernesto, Domino Augusto Duci Saxoniae - Vinariae Regnanti Iure Successionis Traditi MDCCXLI" Szign.: Vestner F. (31,16/41mm) T:2 kis patina, kis ph.
German States / Weimar-Esenach 1741. "On the occasion of the alliance of Weimar and Eisenach" Br commemorative medallion Sign.: Vestner F. (31,16/41mm) C:XF small patina, small edge error
Német Birodalom 1888. "II. Vilmos / III. Frigyes" Al emlékérem (39mm) T:F ph.
German Empire 1888. "Wilhelm II / Friedrich III" Al medallion (39mm) C:F edge errors
Német Birodalom 1908. "Berlin 1908 / XII. Nemzetközi Sajtó Kongresszus" jelzetlen Ag emlékérem szalagos kitűzővel, eredeti, gyártói tokban (13,40g/29mm) T:1- / German Empire 1908. "Berlin 1908 / 12th International Press Congress" Ag commemorative medallion without hallmark, on ribbon pin, in original case "BERLIN 1908 / XII INT PRESS CONGRESS" (13,40/29mm) C:AU
Német Demokratikus Köztársaság ~1970. "Friedrich Engels 1820-1970" Ag emlékérem (32.23g/0.800/44mm) T:1-
German Democratic Republic ~1970. "Friedrich Engels 1820-1970" Ag commemorative medallion (32.23g/0.800/44mm) C:AU
NDK 1975. "A fasizmus legyőzésének 30. évfordulója" autós emléktúra ezüstözött bronz részvételi emlékérme (60mm) T:AU / GDR 1975. "30th Anniversary of the Defeating of the Fascism (30. Jahrestag des Sieges über den Faschismus - 9. Mai 1975)" car memorial tour silver plated bronze commemorative medallion (60mm) T:AU
Német Demokratikus Köztársaság 1982. "VII. Pioniertreffen - Dresden 1982" kerámia érem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (41mm) T:1
German Democratic Republic 1982. ""VII. Pioniertreffen - Dresden 1982" ceramic medal with Porcelain Manufactory of Meissen's maker's mark (41mm) C:UNC
NDK 1985A "Demokratikus földreform 1945 / Szocialista mezőgazdaság az NDK-ban 1985" Ni emlékérem sérült tokban (35mm) T:AU
GDR 1985A "Demokratische Bodenreform 1945 / Sozialistische Landwirtschaft in der DDR 1985" Ni commemorative medallion in damaged case (35mm) C:AU