Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 112

NDK 1986 Drezda - Érmekiállítás meisseni kerámia emlékérem (58mm) T:1 GDR 1986 Dresden - Münzausstellung Meissen ceramic commemorative medal (58mm) C:UNC
32741.

NDK 1986 "Drezda - Érmekiállítás" meisseni kerámia emlékérem (58mm) T:1 GDR 1986" Dresden - Münzausstellung" Meissen ceramic commemorative medal (58mm) C:UNC

Rufpreis:
2 000 HUF
NDK 1987. 750 éves Berlin (3xklf) fém emlékérem szett eredeti dísztokban (40mm/db) T:UNC,AU kis patina, ujjlenyomat GDR 1987. 750th Anniversary of Berlin (3xdiff) metal commemorative medallion set in original hardcase (40mm/pc) C:UNC,AU small patina, fingerprints
32742.

NDK 1987. "750 éves Berlin" (3xklf) fém emlékérem szett eredeti dísztokban (40mm/db) T:UNC,AU kis patina, ujjlenyomat GDR 1987. "750th Anniversary of Berlin" (3xdiff) metal commemorative medallion set in original hardcase (40mm/pc) C:UNC,AU small patina, fingerprints

Rufpreis:
4 000 HUF
NDK DN Waffenschmied - Suhl bronz lemezplakett, műanyag keretben (~77mm) T:AU GDR ND Waffenschmied - Suhl bronze sheet metal plaque in plastic frame (~77mm) C:AU
32743.

NDK DN "Waffenschmied - Suhl" bronz lemezplakett, műanyag keretben (~77mm) T:AU GDR ND "Waffenschmied - Suhl" bronze sheet metal plaque in plastic frame (~77mm) C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Német Demokratikus Köztársaság DN A. Bebel kerámia érem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND A. Bebel ceramic medal with Porcelain Manufactory of Meissens makers mark (60x42mm) C:UNC
32744.

Német Demokratikus Köztársaság DN "A. Bebel" kerámia érem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND "A. Bebel" ceramic medal with Porcelain Manufactory of Meissen's maker's mark (60x42mm) C:UNC

Rufpreis:
800 HUF
NDK DN Berlini múzeum - Humbodt meisseni biszkvit porcelán emlékérem (59mm) T:1 GDR ND Berlin museum - Humboldt porcelain commemorative coin (59 mm) C:UNC
32745.

NDK DN "Berlini múzeum - Humbodt" meisseni biszkvit porcelán emlékérem" (59mm) T:1 GDR ND "Berlin museum - Humboldt" porcelain commemorative coin (59 mm) C:UNC

Rufpreis:
1 400 HUF
NDK DN Semperoper drezdai színház kétoldalas fém emlékérem (35mm) T:2 ph, karc GDR ND Semperoper Theaterplatz two-sided metal commemorative medallion (35mm) C:XF edge error, scratch
32746.

NDK DN "Semperoper drezdai színház" kétoldalas fém emlékérem (35mm) T:2 ph, karc GDR ND "Semperoper Theaterplatz" two-sided metal commemorative medallion (35mm) C:XF edge error, scratch

Rufpreis:
800 HUF
Német Demokratikus Köztársaság DN Nemzeti emlékhelyek - Buchenwald ezüstözött bronz plakett (94x40mm) T:2 kopott ezüstözés, patina German Democratic Republic ND Nationale Mahn- und Gedenkstätte Buchenwald silver plated bronze plaque (94x40) C:XF worn silver plating, patina
32747.

Német Demokratikus Köztársaság DN "Nemzeti emlékhelyek - Buchenwald" ezüstözött bronz plakett (94x40mm) T:2 kopott ezüstözés, patina German Democratic Republic ND "Nationale Mahn- und Gedenkstätte Buchenwald" silver plated bronze plaque (94x40) C:XF worn silver plating, patina

Rufpreis:
4 000 HUF
Német Demokratikus Köztársaság DN Nemzeti emlékhelyek - Sachenhausen ezüstözött bronz plakett (94x40mm) T:2 kopott ezüstözés, patina German Democratic Republic ND Nationale Mahn- und Gedenkstätte Sachsehausen silver plated bronze plaque (94x40) C:XF worn silver plating, patina
32748.

Német Demokratikus Köztársaság DN "Nemzeti emlékhelyek - Sachenhausen" ezüstözött bronz plakett (94x40mm) T:2 kopott ezüstözés, patina German Democratic Republic ND "Nationale Mahn- und Gedenkstätte Sachsehausen" silver plated bronze plaque (94x40) C:XF worn silver plating, patina

Rufpreis:
4 000 HUF
NDK DN Schwerini múzeuzm 100 éves kétoldalas kerámia emlékérem Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (62mm) T:1 GDR ND. Schwerin Museum two-sided ceramic medallion with mark of the Porcelain Manufactory of Meissen (62mm) C:UNC
32749.

NDK DN "Schwerini múzeuzm 100 éves" kétoldalas kerámia emlékérem Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (62mm) T:1 GDR ND. "Schwerin Museum" two-sided ceramic medallion with mark of the Porcelain Manufactory of Meissen (62mm) C:UNC

Rufpreis:
1 400 HUF
NDK: 2 db Meisseni emlékplakett: 1976 Hochstift Meissen, Joh. David Köhler 1684-1755. terrakotta. 80 mm. T: 1- / GDR 2 Meissen terracotta plaque 80 mm
32750.

Rufpreis:
2 000 HUF
NDK DN 2 db Meisseni kerámia emlékérem J. F. Bottger (1682-1718) Karácsonyi emlékérem (38, 36mm) T:1 GDR ND 2 Meissen ceramic coins J. F. Bottger (1682-1718 Christmas (38, 36mm) C:UNC
32751.

NDK DN 2 db Meisseni kerámia emlékérem "J. F. Bottger (1682-1718)" "Karácsonyi emlékérem" (38, 36mm) T:1 GDR ND 2 Meissen ceramic coins "J. F. Bottger (1682-1718" "Christmas" (38, 36mm) C:UNC

Rufpreis:
1 400 HUF
NSZK 1967. Franz von Taxis halálának 450. évfordulója kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem (13,14g/32mm) T:UNC,AU kis patina GFR 1967. 450th Anniversary of the Death of Franz von Taxis two-sided, unmarked Ag medallion (13,14g/32mm) C:UNC,AU small patina
32752.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF