Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 112
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2753551
32741
452
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numismatik
NDK 1986 "Drezda - Érmekiállítás" meisseni kerámia emlékérem (58mm) T:1 GDR 1986" Dresden - Münzausstellung" Meissen ceramic commemorative medal (58mm) C:UNC
2950318
32742
452
Numismatik
NDK 1987. "750 éves Berlin" (3xklf) fém emlékérem szett eredeti dísztokban (40mm/db) T:UNC,AU kis patina, ujjlenyomat
GDR 1987. "750th Anniversary of Berlin" (3xdiff) metal commemorative medallion set in original hardcase (40mm/pc) C:UNC,AU small patina, fingerprints
3013611
32743
452
Numismatik
NDK DN "Waffenschmied - Suhl" bronz lemezplakett, műanyag keretben (~77mm) T:AU
GDR ND "Waffenschmied - Suhl" bronze sheet metal plaque in plastic frame (~77mm) C:AU
2642533
32744
452
Numismatik
Német Demokratikus Köztársaság DN "A. Bebel" kerámia érem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (60x42mm) T:1
German Democratic Republic ND "A. Bebel" ceramic medal with Porcelain Manufactory of Meissen's maker's mark (60x42mm) C:UNC
2753561
32745
452
Numismatik
NDK DN "Berlini múzeum - Humbodt" meisseni biszkvit porcelán emlékérem" (59mm) T:1 GDR ND "Berlin museum - Humboldt" porcelain commemorative coin (59 mm) C:UNC
2804776
32746
452
Numismatik
NDK DN "Semperoper drezdai színház" kétoldalas fém emlékérem (35mm) T:2 ph, karc
GDR ND "Semperoper Theaterplatz" two-sided metal commemorative medallion (35mm) C:XF edge error, scratch
2804330
32747
452
Numismatik
Német Demokratikus Köztársaság DN "Nemzeti emlékhelyek - Buchenwald" ezüstözött bronz plakett (94x40mm) T:2 kopott ezüstözés, patina
German Democratic Republic ND "Nationale Mahn- und Gedenkstätte Buchenwald" silver plated bronze plaque (94x40) C:XF worn silver plating, patina
2804319
32748
452
Numismatik
Német Demokratikus Köztársaság DN "Nemzeti emlékhelyek - Sachenhausen" ezüstözött bronz plakett (94x40mm) T:2 kopott ezüstözés, patina
German Democratic Republic ND "Nationale Mahn- und Gedenkstätte Sachsehausen" silver plated bronze plaque (94x40) C:XF worn silver plating, patina
2753586
32749
452
Numismatik
NDK DN "Schwerini múzeuzm 100 éves" kétoldalas kerámia emlékérem Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (62mm) T:1
GDR ND. "Schwerin Museum" two-sided ceramic medallion with mark of the Porcelain Manufactory of Meissen (62mm) C:UNC
2770253
32750
452
Numismatik
NDK: 2 db Meisseni emlékplakett: 1976 Hochstift Meissen, Joh. David Köhler 1684-1755. terrakotta. 80 mm. T: 1- / GDR 2 Meissen terracotta plaque 80 mm
2753574
32751
452
Numismatik
NDK DN 2 db Meisseni kerámia emlékérem "J. F. Bottger (1682-1718)" "Karácsonyi emlékérem" (38, 36mm) T:1 GDR ND 2 Meissen ceramic coins "J. F. Bottger (1682-1718" "Christmas" (38, 36mm) C:UNC
2871085
32752
452
Numismatik
NSZK 1967. "Franz von Taxis halálának 450. évfordulója" kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem (13,14g/32mm) T:UNC,AU kis patina
GFR 1967. "450th Anniversary of the Death of Franz von Taxis" two-sided, unmarked Ag medallion (13,14g/32mm) C:UNC,AU small patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF