Ausztria 1955. "Madonna - Magna Mater Austriae / Mariazelli Bazilika 1157-1957" ezüstözött bronz emlékérem peremén "BRONZ" jelzéssel (33mm) T:XF lapkahiba
Austria 1955. "Madonna - Magna Mater Austriae / Basilika Mariazell 1157-1957" silver-plated bronze commemorative medallion with "BRONZE" mark on the edge (33mm) C:XF planchet error
Ausztria 1978. "100 éves a Linzi Takarékpénztár" kétoldalas, aranyozott fém emlékzseton (22mm) T:AU
Austria 1978. "100 Jahre - Linzer Sparkasse" two-sided, gilt metal token (22mm) C:AU
Ausztria 1978. "100 éves a Linzi Takarékpénztár" kétoldalas, bronz emlékzseton (22mm) T:AU patina
Austria 1978. "100 Jahre - Linzer Sparkasse" two-sided, bronze token (22mm) C:AU patina
Ausztria DN "Bécsi főegyházmegye" jelzett Ag emlékérem dísztokban (25,66g/0.900/40mm) C:AU
Austria ND "Archdiocese of Vienna" hallmarked Ag commemorative medallion in case (25,66g/0.900/40mm) C:AU
Ausztria DN "Bécsi Mezőgazdasági Kamara / Különleges érdemekért" ezüstözött bronz érdemérem gravírozással (60mm) T:AU ph.
Austria ND "Wiener Landwirtschaftskammer / Für besondere Verdienste" silvered bronze medallion with engrave (60mm) C:AU edge error
Egyesült Arab Emírségek DN "Dubaj" aranyozott és ezüstözött emlékérem (40mm, 2xklf) T:1- (eredetileg PP) fo., egyiken karc
United Arab Emirates ND "Dubai" gilt and silvered medallions (40mm, 2xdiff) C:AU (originally PP) spotted, one with scratch
Észtország 1970. "Tallinn" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:H.Valk, fa éremtartó tokban (58mm) T:1-
Estonia 1970. "Tallinn" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:H.Valk in wood case (58mm) C:AU
Finnország 1961. "75 éves a Postatakarékpénztár" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU
Finland 1961. "The Postal Savings Bank is 75 years old" double-sided bronze commemorative medal (32mm) C:AU
Franciaország 1818. "Joseph Louis Lagrange" bronz emlékérem. Szign.: Donadio (41mm) T:1- / France 1818. "Joseph Louis Lagrange" bronze commemorative medallion. "JOSEPH LOUIS LAGRANGE / NÉ - A TURIN - EN M.DCC.XXXVL - MORT - EN M.DCCC.XIII. - GALERIEL METALLIQUE - DES GRANDS HOMMES FRANCAIS. - 1818." Sign.: Donadio (41mm) C:AU