Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 115
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3004891
33005
452
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU szennyeződés NMK 599. 2834061
33006
452
500
Numismatik
1966. "Kilián Testnevelési mozgalom" 2 darab zománcozott bronz kitűző hozzá tartozó igazolvánnyal (16x11mm) T:2 egyik tű sérült
2830690
33007
452
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban T:1 NMK 712.
3004871
33008
452
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1974. "Szovjet-magyar tudományos együttműködés 25. évfordulója" aranyozott, zománcozott fém jelvény mellszalagon, eredeti tokban T:AU
3013557
33009
452
Numismatik
~1970. "Kiváló társadalmi munkáért" műgyantás fém jelvény eredeti tokban T:AU
2948232
33010
452
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:UNC NMK 712.
2910615
33011
452
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:UNC NMK 712. 2910614
33012
452
Numismatik
2967166
33013
452
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval T:AU
NMK 712.
2993528
33014
452
Numismatik
~1970. Kiváló Méhész műgyantás fém jelvény (13mm) T:AU
2970472
33015
452
Numismatik
~1970. "Balesetmentes munkáért" aranyozott bronz bányász kitűző (25mm) T:AU 2932303
33016
452
Numismatik
~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" műgyantás aranyozott jelvény (40mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF