Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 115
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2911512
33017
452
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1970-1980. "Balaton Souvenir" zománcozott bronz jelvény (16x16mm) T:XF
2971690
33018
452
Numismatik
~1970-1980. "Zánka" műgyantás fém úttörő jelvény (20x25mm) T:XF 2830211
33019
452
500
Numismatik
~1970-1980. "Szöv.Ipar Törzsgárda" műgyantás bronzlemez kitűző (22x20mm) T:1-
2998031
33020
452
Numismatik
2987961
33021
452
Numismatik
1974. "Tűzbiztonsági Érem" arany fokozat, műgyantás aranyozott kitüntetés mellszalagon (39x36mm) T:AU
NMK 564
2987954
33022
452
Numismatik
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem 1974" bronz kitüntetés mellszalagon, sérült tokban (34mm) T:AU
NMK714
2950019
33023
452
Numismatik
1977. "Nemzetközi Autótura 1977 október" festett fém kitűző (25mm) T:AU
2950008
33024
452
Numismatik
1979. "Szamuely Tibor emléktúra" magyar és cirill betűs műgyantás, fém kitűző (30mm) T:AU 2965037
33025
452
Numismatik
~1980. "500 ezer kilométer balesetmentesen" kitüntető autójelvény (72x97mm) T:2
2972507
33026
452
Numismatik
1982-1987. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, részben festett kitüntető jelvény (2x) mindkettő viselői igazolvánnyal, dísztokban T:UNC,AU
3004942
33027
452
Numismatik
1984. "Kiváló Orvos" zománcozott, aranyozott bronz jelvény eredeti tokban (~25mm) T:AU 2967184
33028
452
Numismatik
1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU hátoldaláról a tű letört
NMK 599.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF