Goldmünzen und Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 21

1909KB 10K Au Ferenc József Körmöcbánya (3,40g/0.900) T:AU,XF kis ph. Hungary 1909KB 10 Korona Au Franz Joseph I Kremnitz (3,40g/0.900) C:AU,XF small edge error Adamo K8
31666.

1909KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (3,40g/0.900) T:AU,XF kis ph. Hungary 1909KB 10 Korona Au "Franz Joseph I" Kremnitz (3,40g/0.900) C:AU,XF small edge error Adamo K8

Rufpreis:
85 000 HUF
229,73
250,00
1912KB 10K Au Ferenc József Körmöcbánya, kapszulában (3,39g/0.900) T:AU,XF Hungary 1912KB 10 Korona Au Franz Joseph Kremnitz/Kremnica, in capsule (3,39g/0.900) C:AU,XF Adamo K8
31667.

1912KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya, kapszulában (3,39g/0.900) T:AU,XF Hungary 1912KB 10 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz/Kremnica, in capsule (3,39g/0.900) C:AU,XF Adamo K8

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
1998. Az 1848-1849. évi forradalom és szabadságharc 150. évfordulója 100Ft Cu-Ni-Zn + 2000Ft Ag + 20.000Ft Au (6,982g/0.986) kapszulában, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP kis karc / Hungary 1998. Commemorative coin series issued on the 150th Anniversary of the 1848/49 Hungarian Revolution 100 Forint Cu-Ni-Zn + 2000 Forint Ag + 20.000 Forint Au  (6,982g/0.986) in capsules, in original hard case with certificate C:PP small scratch Adamo EM150, EM151, EM152
31668.

1998. "Az 1848-1849. évi forradalom és szabadságharc 150. évfordulója" 100Ft Cu-Ni-Zn + 2000Ft Ag + 20.000Ft Au (6,982g/0.986) kapszulában, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP kis karc / Hungary 1998. "Commemorative coin series issued on the 150th Anniversary of the 1848/49 Hungarian Revolution" 100 Forint Cu-Ni-Zn + 2000 Forint Ag + 20.000 Forint Au (6,982g/0.986) in capsules, in original hard case with certificate C:PP small scratch Adamo EM150, EM151, EM152

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
2010. 5000Ft Au Erkel Ferenc születésének 200. évfordulója kapszulában, tanúsítvánnyal (0,5g/0.999) T:P kis fo. Hungary 2010. 5000 Forint Au 200th Anniversary of birth of Ferenc Erkel in capsule with certificate (0,5g/0.999) C:P small spot
31669.

2010. 5000Ft Au "Erkel Ferenc születésének 200. évfordulója" kapszulában, tanúsítvánnyal (0,5g/0.999) T:P kis fo. Hungary 2010. 5000 Forint Au "200th Anniversary of birth of Ferenc Erkel" in capsule with certificate (0,5g/0.999) C:P small spot

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
DN Magyar koronázási jelvények / Koronázási jogar kétoldalas Au emlékérem kapszulában, dísztokban, tanúsítvánnyal (0,5g/0,999) T:AU (PP) patina ND Hungarian coronation badges / coronation scepter two-sided Au commemorative coin in capsule, in case with certificate (0,5g/0,999) C:AU (PP) patina
31670.

DN "Magyar koronázási jelvények / Koronázási jogar" kétoldalas Au emlékérem kapszulában, dísztokban, tanúsítvánnyal (0,5g/0,999) T:AU (PP) patina ND "Hungarian coronation badges / coronation scepter" two-sided Au commemorative coin in capsule, in case with certificate (0,5g/0,999) C:AU (PP) patina

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
DN Magyar századok - Nemzetünk dicső története teljes emlékérem szett eredeti tokban, benne 12xklf aranyozott Cu emlékérem (35mm) + Honfoglalás Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm), mind kapszulában, tanúsítványokkal T:UNC
31671.

DN "Magyar századok - Nemzetünk dicső története" teljes emlékérem szett eredeti tokban, benne 12xklf aranyozott Cu emlékérem (35mm) + "Honfoglalás" Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm), mind kapszulában, tanúsítványokkal T:UNC

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Csontos Attila DN Határtalanul teljes emlékérem szett, benne 5xklf aranyozott Cu emlékérem (40mm) + Trianon arannyal bevont Cu emlékérem (33mm) + Hungária emlékérem Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm), mind kapszulában, eredeti tokban, tanúsítványokkal T:PP
31672.

Csontos Attila DN "Határtalanul" teljes emlékérem szett, benne 5xklf aranyozott Cu emlékérem (40mm) + "Trianon" arannyal bevont Cu emlékérem (33mm) + "Hungária emlékérem" Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm), mind kapszulában, eredeti tokban, tanúsítványokkal T:PP

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
ifj. Szlávics László (1959-) DN Magyar Szentek - akik vigyáznak ránk teljes emlékérem szett, benne 6xklf aranyozott Cu emlékérem (40mm) + Szűz Mária Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm) eredeti tokban, tanúsítványokkal T:PP
31673.

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Magyar Szentek - akik vigyáznak ránk" teljes emlékérem szett, benne 6xklf aranyozott Cu emlékérem (40mm) + "Szűz Mária" Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm) eredeti tokban, tanúsítványokkal T:PP

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Ausztria 1905. 10K Au Ferenc József (3,39g/0.900) T:AU Austria 1905. 10 Corona Au Franz Joseph I (3,39g/0.900) C:AU Krause KM#2805
31674.

Ausztria 1905. 10K Au "Ferenc József" (3,39g/0.900) T:AU Austria 1905. 10 Corona Au "Franz Joseph I" (3,39g/0.900) C:AU Krause KM#2805

Rufpreis:
75 000 HUF
202,70
220,59
Ausztria 1909. 10K Au Ferenc József (3,41g/0.900) T:AU Austria 1909. 10 Corona Au Franz Joseph I (3,41g/0.900) C:AU Krause KM#2815
31675.

Ausztria 1909. 10K Au "Ferenc József" (3,41g/0.900) T:AU Austria 1909. 10 Corona Au "Franz Joseph I" (3,41g/0.900) C:AU Krause KM#2815

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Ausztria 1915. Dukát Au Ferenc József utánveret (3,48g/0.986) T:P Austria 1915. 1 Ducat Au Franz Joseph I restrike (3,48g/0.986) C:P Krause KM#2267
31676.

Ausztria 1915. Dukát Au "Ferenc József" utánveret (3,48g/0.986) T:P Austria 1915. 1 Ducat Au "Franz Joseph I" restrike (3,48g/0.986) C:P Krause KM#2267

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
31677.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF