40 000 HUF
1917. "Arany Vitézségi Érem" korabeli, öntött, aranyozott bronz kitüntetés (viseleti példány?) + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés + 1911-1918. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel III. osztálya" bronz kitüntetés mellszalagon + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem fül nélkül. Szign.:BERÁN L. + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalagon + 1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés mellszalag nélkül + 1920. "Vitézi Jelvény" komolyan sérült zománcozott bronz jelvény, kard hiányzik a jelvénytest és a címer dróttal összefogva, zománchibák, az egyik pánton "JEROUSCHECK" gyártói jelzés + Családi fotó, rajta a tételben felsorolt kitüntetésekkel T:vegyes