12 000 HUF
1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremen "Bronz" jelzéssel, modern mellszalagon T:AU,XF az aranyozás lekopott, erős patina Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with modern ribbon C:AU,XF worn gilt, patina NMK 392.