Militaria

Zahl der Lose: 123

Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon! T:AU,XF patina, viseltes szalag Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt bronze decoration, with civil ribbon! C:AU,XF patina, worn ribbon
32954.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon! T:AU,XF patina, viseltes szalag Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with civil ribbon! C:AU,XF patina, worn ribbon

Rufpreis:
5 000 HUF
Lengyelország ~1970. Bem József tábornok Rakétaerők és Tüzérségi Katonai Akadémia egyoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban (72mm) T:AU Poland ~1970. General Józef Bem Military Academy of Rocket Forces and Artillery (Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Rakietowych i Artylerii im. generała Józefa Bema) one-sided bronze medallion in original case (72mm) T:AU
32955.

Lengyelország ~1970. "Bem József tábornok Rakétaerők és Tüzérségi Katonai Akadémia" egyoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban (72mm) T:AU Poland ~1970. "General Józef Bem Military Academy of Rocket Forces and Artillery (Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Rakietowych i Artylerii im. generała Józefa Bema)" one-sided bronze medallion in original case (72mm) T:AU

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Német Birodalom 1914. Vaskereszt 2. osztály kitüntetés, a karikán KO gyártói jelzéssel T:XF  German Empire 1914. Iron Cross 2nd class decoration with KO makers mark on the ring C:XF
32956.

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés, a karikán "KO" gyártói jelzéssel T:XF German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration with "KO" maker's mark on the ring C:XF

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Német Harmadik Birodalom ~1939-1945. Gyalogsági rohamjelvény Zn jelvény sérült állapotban + 1db Zn jelvény tű nélkül T:G German Third Reich ~1939-1945. Infantry Assault Badge Zn badge in damaged condition + 1pc Zn badge without pin C:G
32957.

Német Harmadik Birodalom ~1939-1945. "Gyalogsági rohamjelvény" Zn jelvény sérült állapotban + 1db Zn jelvény tű nélkül T:G German Third Reich ~1939-1945. "Infantry Assault Badge" Zn badge in damaged condition + 1pc Zn badge without pin C:G

Rufpreis:
6 000 HUF
NDK ~1950-1970. Készen áll a haza védelmére részben műgyantás Fe jelvény (~44x34mm) T:AU GDR ~1950-1970. Bereit zur verteidigung der Heimat (Ready to defend the Homeland) Fe badge with synthetic resine (~44x34mm) C:AU
32958.

NDK ~1950-1970. "Készen áll a haza védelmére" részben műgyantás Fe jelvény (~44x34mm) T:AU GDR ~1950-1970. "Bereit zur verteidigung der Heimat (Ready to defend the Homeland)" Fe badge with synthetic resine (~44x34mm) C:AU

Rufpreis:
3 000 HUF
Németország DN Birodalmi Harcosok Kyffhäuser Szövetsége zománcozott jelvény hátoldalán Ges.Gesch (törv. véd.) jelzéssel T:UNC Germany ND Kyffhäuser / Reichskriegerbund enamelled pin with Ges.Gesch (protected by law) on the back C:UNC
32959.

Rufpreis:
2 000 HUF
32960.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szovjetunió ~1930. Részben aranyozott, zománcozott bronz sapkajelvény (61x51mm) T:XF zománchibás Soviet Union ~1930. Partially gilt, enamelled bronze cap badge (61x51mm) C:XF enamel error
32961.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szovjetunió 1938. Katonai érdemekért fém kitüntetés eredeti mellszalagon, hátoldalán 30847 sorszámmal T:2 Soviet Union 1938. For battle merit metal medallion with original ribbon, 30847 serial number on the back C:XF
32962.

Szovjetunió 1938. "Katonai érdemekért" fém kitüntetés eredeti mellszalagon, hátoldalán "30847" sorszámmal T:2 Soviet Union 1938. "For battle merit" metal medallion with original ribbon, "30847" serial number on the back C:XF

Rufpreis:
17 000 HUF
45,95
50,00
Szovjetunió ~1960-1970. Szovjet Gárda jelvény aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:XF  Soviet Union ~1960-1970. Badge of the Soviet Guards gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:XF
32963.

Szovjetunió ~1960-1970. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:XF Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:XF

Rufpreis:
1 600 HUF
Szovjetunió 1965. A Nagy Honvédő Háborúban aratott győzelem 20. évfordulója sárgaréz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Soviet Union 1965. 20th Anniversary of the Victory in the Great Patriotic War 1941-1945 brass decoration without ribbon C:XF patina
32964.

Szovjetunió 1965. "A Nagy Honvédő Háborúban aratott győzelem 20. évfordulója" sárgaréz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Soviet Union 1965. "20th Anniversary of the Victory in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration without ribbon C:XF patina

Rufpreis:
1 200 HUF
Szovjetunió 1974. Szevasztopol felszabadításának 30. évfordulója kétoldalas, aranyozott Al emlékérem papírdobozban (68mm) T:1 Soviet Union 1974. 30th anniversary of the liberation of Sevastopol two-sided, gilt Al medallion in paper box (68mm) C:UNC
32965.

Szovjetunió 1974. "Szevasztopol felszabadításának 30. évfordulója" kétoldalas, aranyozott Al emlékérem papírdobozban (68mm) T:1 Soviet Union 1974. "30th anniversary of the liberation of Sevastopol" two-sided, gilt Al medallion in paper box (68mm) C:UNC

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF