Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon! T:AU,XF patina, viseltes szalag
Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with civil ribbon! C:AU,XF patina, worn ribbon
Lengyelország ~1970. "Bem József tábornok Rakétaerők és Tüzérségi Katonai Akadémia" egyoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban (72mm) T:AU
Poland ~1970. "General Józef Bem Military Academy of Rocket Forces and Artillery (Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Rakietowych i Artylerii im. generała Józefa Bema)" one-sided bronze medallion in original case (72mm) T:AU
Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés, a karikán "KO" gyártói jelzéssel T:XF
German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration with "KO" maker's mark on the ring C:XF
Német Harmadik Birodalom ~1939-1945. "Gyalogsági rohamjelvény" Zn jelvény sérült állapotban + 1db Zn jelvény tű nélkül T:G German Third Reich ~1939-1945. "Infantry Assault Badge" Zn badge in damaged condition + 1pc Zn badge without pin C:G
NDK ~1950-1970. "Készen áll a haza védelmére" részben műgyantás Fe jelvény (~44x34mm) T:AU
GDR ~1950-1970. "Bereit zur verteidigung der Heimat (Ready to defend the Homeland)" Fe badge with synthetic resine (~44x34mm) C:AU
Németország DN "Birodalmi Harcosok Kyffhäuser Szövetsége" zománcozott jelvény hátoldalán "Ges.Gesch (törv. véd.)" jelzéssel T:UNC
Germany ND "Kyffhäuser / Reichskriegerbund" enamelled pin with "Ges.Gesch (protected by law)" on the back C:UNC
Szovjetunió ~1930. Részben aranyozott, zománcozott bronz sapkajelvény (61x51mm) T:XF zománchibás
Soviet Union ~1930. Partially gilt, enamelled bronze cap badge (61x51mm) C:XF enamel error
Szovjetunió 1938. "Katonai érdemekért" fém kitüntetés eredeti mellszalagon, hátoldalán "30847" sorszámmal T:2 Soviet Union 1938. "For battle merit" metal medallion with original ribbon, "30847" serial number on the back C:XF
Szovjetunió ~1960-1970. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:XF
Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:XF
Szovjetunió 1965. "A Nagy Honvédő Háborúban aratott győzelem 20. évfordulója" sárgaréz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina
Soviet Union 1965. "20th Anniversary of the Victory in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration without ribbon C:XF patina
Szovjetunió 1974. "Szevasztopol felszabadításának 30. évfordulója" kétoldalas, aranyozott Al emlékérem papírdobozban (68mm) T:1
Soviet Union 1974. "30th anniversary of the liberation of Sevastopol" two-sided, gilt Al medallion in paper box (68mm) C:UNC