Militaria

Zahl der Lose: 123

1917. Arany Vitézségi Érem korabeli, öntött, aranyozott bronz kitüntetés (viseleti példány?) + 1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés +  1911-1918. Katonai Legénységi Szolgálati Jel III. osztálya bronz kitüntetés mellszalagon + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem fül nélkül. Szign.:BERÁN L. + 1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem mellszalagon + 1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés mellszalag nélkül + 1920. Vitézi Jelvény komolyan sérült zománcozott bronz jelvény, kard hiányzik a jelvénytest és a címer dróttal összefogva, zománchibák, az egyik pánton JEROUSCHECK gyártói jelzés + Családi fotó, rajta a tételben felsorolt kitüntetésekkel T:vegyes
32870.

1917. "Arany Vitézségi Érem" korabeli, öntött, aranyozott bronz kitüntetés (viseleti példány?) + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés + 1911-1918. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel III. osztálya" bronz kitüntetés mellszalagon + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem fül nélkül. Szign.:BERÁN L. + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalagon + 1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés mellszalag nélkül + 1920. "Vitézi Jelvény" komolyan sérült zománcozott bronz jelvény, kard hiányzik a jelvénytest és a címer dróttal összefogva, zománchibák, az egyik pánton "JEROUSCHECK" gyártói jelzés + Családi fotó, rajta a tételben felsorolt kitüntetésekkel T:vegyes

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. 1914-1917 Zn sapkajelvény, függőleges Fe tűvel (29x24mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1917. 1914-1917 Zn cap badge with vertical Fe pin (29x24mm) C:XF
32871.

Rufpreis:
5 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. In memoriam 1914-1917 felvarrható bronzozott Zn sapkajelvény, hátlapon ORSZ. HADSEGÉLYEZŐ BIZOTTSÁG JELVÉNY OSZTÁLYA bélyeg (65x37mm) T:AU patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. In memoriam 1914-1917 sew-on bronze plated Zn cap badge, on the back with stamp (65x37mm) C:AU patina
32872.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" felvarrható bronzozott Zn sapkajelvény, hátlapon "ORSZ. HADSEGÉLYEZŐ BIZOTTSÁG JELVÉNY OSZTÁLYA" bélyeg (65x37mm) T:AU patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" sew-on bronze plated Zn cap badge, on the back with stamp (65x37mm) C:AU patina

Rufpreis:
3 000 HUF
10
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya ezüstözött bronz kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class silver plated bronze decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 306.
32873.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" ezüstözött bronz kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" silver plated bronze decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 306.

Rufpreis:
6 000 HUF
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya hadifém kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:F  Hungary 1917. Silver Medal for Bravery 1st class war metal decoration without ribbon or ear C:F
32874.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" hadifém kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:F Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 1st class" war metal decoration without ribbon or ear C:F

Rufpreis:
2 000 HUF
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:XF,VF Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK.: 310.
32875.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:XF,VF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK.: 310.

Rufpreis:
4 000 HUF
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK.: 310.
32876.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK.: 310.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés egy sebesülés után járó modern mellszalaggal, sérült szalagsávval. Szign.: R. Placht T:AU kis oxidáció Hungary 1918. Wound Medal Zn decoration with 1st time wound ribbon, with damaged miniature ribbon. Sign.: R. Placht C:AU small oxidation NMK 328.
32877.

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés egy sebesülés után járó modern mellszalaggal, sérült szalagsávval. Szign.: R. Placht T:AU kis oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with 1st time wound ribbon, with damaged miniature ribbon. Sign.: R. Placht C:AU small oxidation NMK 328.

Rufpreis:
4 000 HUF
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF,VF oxidáció Hungary 1918. Wound Medal Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF,VF corrosion NMK 328.
32878.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
1918. Mt. Tomba 1918 - 1. / III. az 1918. januárjától a Monte Tomba körzetében harcoló budapesti 1. gyalogezred III. zászlóaljának levél formájú jelvénye (28x89mm) T:XF Hungary 1918. Mt. Tomba 1918 - 1. / III. leaf shaped badge of the 1st Budapest Infantry Regiments 3rd Battalion fighting in the vicinity of Monte Tomba from early 1918 (28x89mm) C:XF
32879.

1918. "Mt. Tomba 1918 - 1. / III." az 1918. januárjától a Monte Tomba körzetében harcoló budapesti 1. gyalogezred III. zászlóaljának levél formájú jelvénye (28x89mm) T:XF Hungary 1918. "Mt. Tomba 1918 - 1. / III." leaf shaped badge of the 1st Budapest Infantry Regiment's 3rd Battalion fighting in the vicinity of Monte Tomba from early 1918 (28x89mm) C:XF

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
1918. M. Kir. Honv. Közp. Táv. Isk. 1914-1916 a Magyar Királyi Honvéd Távíróiskola jelvénye (15x54mm) T:AU,XF
32880.

1918. "M. Kir. Honv. Közp. Táv. Isk. 1914-1916" a Magyar Királyi Honvéd Távíróiskola jelvénye (15x54mm) T:AU,XF

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
1922. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés peremen Bronz jelzéssel, modern mellszalagon T:AU,XF az aranyozás lekopott, erős patina Hungary 1922. Hungarian Bronze Merit Medal gold plated bronze decoration with Bronz hallmark on the edge, with modern ribbon C:AU,XF worn gilt, patina NMK 392.
32881.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremen "Bronz" jelzéssel, modern mellszalagon T:AU,XF az aranyozás lekopott, erős patina Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with modern ribbon C:AU,XF worn gilt, patina NMK 392.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF