Militaria

Zahl der Lose: 123

1939. Magyar Arany Vitézségi Érem aranyozott bronz kitüntetés, peremen BRONZ fémjel. Eredeti kopott, hiányos mellszalagon. Szign.: Berán T:VF több karc és ph. NMK.: 431.
32894.

1939. "Magyar Arany Vitézségi Érem" aranyozott bronz kitüntetés, peremen "BRONZ" fémjel. Eredeti kopott, hiányos mellszalagon. Szign.: Berán T:VF több karc és ph. NMK.: 431.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött bronz kitüntetés, peremen BRONZ fémjel, eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:XF Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated bronze decoration, with BRONZ hallmark on edge, original ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF  NMK 433.
32895.

Rufpreis:
75 000 HUF
202,70
220,59
1939. Magyar Bronz Érdemkereszt bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon T:XF Hungary 1939. Hungarian Bronze Merit Medal bronze decoration, with original ribbon C:XF  NMK 389.
32896.

Rufpreis:
75 000 HUF
202,70
220,59
1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF Hungary 1939. Bronze Medal for Bravery bronze decoration with ribbon C:AU,XF NMK 439.
32897.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
1940. Nemzetvédelmi Kereszt ezüstözött bronz kitüntetés modern mellszalagon T:XF  Hungary 1940. National Defense Cross silver plated bronze decoration on modern ribbon C:XF  NMK 442.
32898.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt" ezüstözött bronz kitüntetés modern mellszalagon T:XF Hungary 1940. "National Defense Cross" silver plated bronze decoration on modern ribbon C:XF NMK 442.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem fül nélkül. Szign.:BERÁN L. T:XF,VF Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ear Sign.:BERÁN L. C:XF,VF NMK 428.
32899.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem fül nélkül. Szign.:BERÁN L. T:XF,VF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear Sign.:BERÁN L. C:XF,VF NMK 428.

Rufpreis:
1 600 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:XF oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation NMK 428.
32900.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:XF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation NMK 428.

Rufpreis:
2 000 HUF
1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem fül és mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:XF Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal without ear and ribbon. Sign: L. BERÁN C:XF NMK 429.
32901.

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem fül és mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:XF Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal without ear and ribbon. Sign: L. BERÁN C:XF NMK 429.

Rufpreis:
3 000 HUF
1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:AU Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal with modern ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF NMK 429.
32902.

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:AU Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with modern ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF NMK 429.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
~1941. M. Kir. VIII. Honvéd Légvédelmi Tüzérosztály - Kassa / Szent Borbála részben zománcozott, ezüstözött fém medál (44x35mm) T:AU / Hungary ~1941. M. Kir. VIII. Honvéd Légvédelmi Tüzérosztály - Kassa / Szent Borbála partially enamelled, silver plated medallion (44x35mm) C:AU
32903.

~1941. "M. Kir. VIII. Honvéd Légvédelmi Tüzérosztály - Kassa / Szent Borbála" részben zománcozott, ezüstözött fém medál (44x35mm) T:AU / Hungary ~1941. "M. Kir. VIII. Honvéd Légvédelmi Tüzérosztály - Kassa / Szent Borbála" partially enamelled, silver plated medallion (44x35mm) C:AU

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
1942. Magyar Királyi 101. Honvéd Gépkocsizó Tanezred / Karácsony 1942 aranyozott hadifém emlékérem (39mm) T:F lekopott aranyozás, karc Hungary 1942. Hungarian Royal 101st Honved Mechanized Training Regiment / Christmas 1942 gilt war metal commemorative medallion (39mm) C:F worn gilt, scratch
32904.

1942. "Magyar Királyi 101. Honvéd Gépkocsizó Tanezred / Karácsony 1942" aranyozott hadifém emlékérem (39mm) T:F lekopott aranyozás, karc Hungary 1942. "Hungarian Royal 101st Honved Mechanized Training Regiment / Christmas 1942" gilt war metal commemorative medallion (39mm) C:F worn gilt, scratch

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
~1949-1956. Kiváló Lövészetért (Tüzérség) részben zománcozott fém kitüntetés (41mm) T:XF
32905.

~1949-1956. "Kiváló Lövészetért (Tüzérség)" részben zománcozott fém kitüntetés (41mm) T:XF

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF