Militaria

Zahl der Lose: 123

ENSZ 1992-1994. ENSZ - A Béke Szolgálatában bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, a mozambiki békemisszióért (34mm) T:AU,XF United Nations 1992-1994. United Nations - In the Service of Peace bronze decoration with ribbon, with thin ribbon, for the peace mission in Mozambique (34mm) C:AU,XF
32942.

ENSZ 1992-1994. "ENSZ - A Béke Szolgálatában" bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, a mozambiki békemisszióért (34mm) T:AU,XF United Nations 1992-1994. "United Nations - In the Service of Peace" bronze decoration with ribbon, with thin ribbon, for the peace mission in Mozambique (34mm) C:AU,XF

Rufpreis:
4 000 HUF
1995. (NATO) Partnership for Peace - Cooperative Light (Partnerség a békéért - közös fény) Újdörögd egyoldalas fém emlékérem tokban (42,5mm) T:UNC
32943.

Rufpreis:
2 000 HUF
1996. Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség / A helytállásért aranyozott, zománcozott fém kitüntetés 105 sorszámmal, pillangócsattal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU
32944.

1996. "Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség / A helytállásért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés "105" sorszámmal, pillangócsattal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
1997. Újszentiván Al plakett, füllel, hátoldalán Az újszentiváni rádiótechnikai század megalakulásának 45. évfordulója alkalmából matricával a hátlapon (122mm) T:AU
32945.

Rufpreis:
4 000 HUF
1998. Hadtörténeti Intézet és Múzeum 1918 - 1998 egyoldalas, zöld üvegplakett (~104-105mm) T:1
32946.

Rufpreis:
1 000 HUF
A Magyar Királyság kitüntetései 1920-1945 nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről, paszpartuzva, dekoratív, fahatású műanyag keretben, üvegezve. A Hadimúzeum Alapítvány által készített másolat, a Hadtörténeti Múzeumban őrzött eredeti plakátról. Jó állapotban
32947.

"A Magyar Királyság kitüntetései 1920-1945" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről, paszpartuzva, dekoratív, fahatású műanyag keretben, üvegezve. A Hadimúzeum Alapítvány által készített másolat, a Hadtörténeti Múzeumban őrzött eredeti plakátról. Jó állapotban

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
~1990-2000. PEK (Politikai Elítéltek Közössége) / Politikai Elítéltek Közösségéért ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, sérült tokban T:AU patina
32948.

~1990-2000. "PEK (Politikai Elítéltek Közössége) / Politikai Elítéltek Közösségéért" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, sérült tokban T:AU patina

Rufpreis:
4 000 HUF
~1990-2000. Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - 32. Rendező papír és fém jelvény (60x106mm) T:AU
32949.

~1990-2000. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - 32. Rendező" papír és fém jelvény (60x106mm) T:AU

Rufpreis:
1 400 HUF
~2006. 56-os Szövetség Érdemkeresztje Hűségért zománcozott bronz kitüntetés szalagon, szalagsávval, 164 sorszámmal, dísztokban T:1 ~2006. League of 56 Merit Cross For Loyalty enamelled bronze decoration with ribbon with 164 serial number in case C:UNC
32950.

~2006. "56-os Szövetség Érdemkeresztje 'Hűségért" zománcozott bronz kitüntetés szalagon, szalagsávval, "164" sorszámmal, dísztokban T:1 ~2006. "League of 56 Merit Cross 'For Loyalty" enamelled bronze decoration with ribbon with "164" serial number in case C:UNC

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
2010. 60 éves a Magyar Honvédség Vegyvédelmi Szolgálata kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
32951.

Rufpreis:
1 000 HUF
1996. Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség / A helytállásért aranyozott, zománcozott fém kitüntetés 109 sorszámmal, pillangócsattal (egyik csat hiányzik) T:AU
32952.

1996. "Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség / A helytállásért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés "109" sorszámmal, pillangócsattal (egyik csat hiányzik) T:AU

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
DN Zrínyi Miklós Katonai Akadémia - Hadműveleti Akadémiai jelvény zománcozott fém sapkajelvény (46x33mm) T:AU
32953.

DN "Zrínyi Miklós Katonai Akadémia - Hadműveleti Akadémiai jelvény" zománcozott fém sapkajelvény (46x33mm) T:AU

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF