ENSZ 1992-1994. "ENSZ - A Béke Szolgálatában" bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, a mozambiki békemisszióért (34mm) T:AU,XF United Nations 1992-1994. "United Nations - In the Service of Peace" bronze decoration with ribbon, with thin ribbon, for the peace mission in Mozambique (34mm) C:AU,XF
1996. "Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség / A helytállásért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés "105" sorszámmal, pillangócsattal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU
1997. "Újszentiván" Al plakett, füllel, hátoldalán "Az újszentiváni rádiótechnikai század megalakulásának 45. évfordulója alkalmából" matricával a hátlapon (122mm) T:AU
"A Magyar Királyság kitüntetései 1920-1945" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről, paszpartuzva, dekoratív, fahatású műanyag keretben, üvegezve. A Hadimúzeum Alapítvány által készített másolat, a Hadtörténeti Múzeumban őrzött eredeti plakátról. Jó állapotban
~2006. "56-os Szövetség Érdemkeresztje 'Hűségért" zománcozott bronz kitüntetés szalagon, szalagsávval, "164" sorszámmal, dísztokban T:1
~2006. "League of 56 Merit Cross 'For Loyalty" enamelled bronze decoration with ribbon with "164" serial number in case C:UNC