Militaria

Zahl der Lose: 123

1949. MHK (Munkára Harcra Kész) aranyozott bronz kitűző (~32x29mm) T:AU kissé kopott aranyozás, a tűt biztosító kapocs hiányzik
32906.

1949. "MHK (Munkára Harcra Kész)" aranyozott bronz kitűző (~32x29mm) T:AU kissé kopott aranyozás, a tűt biztosító kapocs hiányzik

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
~1950-1960. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany és ezüst fokozata, aranyozott, ezüstözött, műgyantás és zománcos kitüntetés tokban + ~1980-1990. 2 pár katonai vállap T:1,1-
32907.

~1950-1960. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany és ezüst fokozata, aranyozott, ezüstözött, műgyantás és zománcos kitüntetés tokban + ~1980-1990. 2 pár katonai vállap T:1,1-

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
~1950. Honvéd Sportversenyek ezüstözött bronz emlékérem, hátoldalán Rákosi-címerrel. Szign.: Jákfalvy (50mm) T:XF az ezüstözés lekopott
32908.

~1950. "Honvéd Sportversenyek" ezüstözött bronz emlékérem, hátoldalán Rákosi-címerrel. Szign.: Jákfalvy (50mm) T:XF az ezüstözés lekopott

Rufpreis:
800 HUF
2,12
2,29
1953. Néphadsereg Bajnokság bronzozott fém plakett, hátoldalon KÉZILABDA 1953 III. gravírozással, márvány posztamensen. Szign.: Jákfalvy (60,5x50mm) T:2
32909.

1953. "Néphadsereg Bajnokság" bronzozott fém plakett, hátoldalon "KÉZILABDA 1953 III." gravírozással, márvány posztamensen. Szign.: Jákfalvy (60,5x50mm) T:2

Rufpreis:
500 HUF
1,33
1,43
1954. Kiváló Szolgálatért Érdemérem zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés szalagsávval, eredeti, dombornyomott Rákosi-címeres dísztokban T:AU Hungary 1954. Medal of Merit for Excellent Service enamelled, gilt bronze decoration on ribbon with thin ribbon, in original embossed case with Rákosi coat of arms C:AU NMK 613.
32910.

1954. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés szalagsávval, eredeti, dombornyomott Rákosi-címeres dísztokban T:AU Hungary 1954. "Medal of Merit for Excellent Service" enamelled, gilt bronze decoration on ribbon with thin ribbon, in original embossed case with "Rákosi" coat of arms C:AU NMK 613.

Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
28,57
1957. Kiváló Szolgálatért Érdemérem aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1957. Distinguished Service Medal gilt, silver plated, enamelled decoration with ribbon C:AU NMK 614.
32911.

1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, silver plated, enamelled decoration with ribbon C:AU NMK 614.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
1957. Szolgálati Érdemérem rátétes zománcozott, ezüstözött kitüntetés mellszalagon, mellette Honvédelmi Érdemérem szalagsáv tokban T:1- NMK 618.
32912.

1957. "Szolgálati Érdemérem" rátétes zománcozott, ezüstözött kitüntetés mellszalagon, mellette Honvédelmi Érdemérem szalagsáv tokban T:1- NMK 618.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
~1957. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) - Kiváló Munkáért zománcozott bronz kitüntető jelvény (39x21mm) T:AU
32913.

~1957. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) - Kiváló Munkáért" zománcozott bronz kitüntető jelvény (39x21mm) T:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
1960-1970 10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért aranyozott, műgyantás fém jelvény (26mm) T:AU patina
32914.

1960-1970 "10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" aranyozott, műgyantás fém jelvény (26mm) T:AU patina

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
~1960-1980. 8db-os vegyes katonai kitűző, jelvény és sapkajelvény tétel, közte ~1973. 25 éves az MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) műgyantás, aranyozott fém kitűző (22x16mm) T:AU,XF
32915.

~1960-1980. 8db-os vegyes katonai kitűző, jelvény és sapkajelvény tétel, közte ~1973. "25 éves az MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" műgyantás, aranyozott fém kitűző (22x16mm) T:AU,XF

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
1961. Fegyvernemi bajnokság (távírász, felderítő, repülős, tüzér) fém díjplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokba rögzítve (47x77mm) T:AU
32916.

1961. "Fegyvernemi bajnokság (távírász, felderítő, repülős, tüzér)" fém díjplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokba rögzítve (47x77mm) T:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
1964. Munkásőr Emlékérem A haza, a nép hűséges szolgálatáért - bronz kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon sérült díszdobozban T1
32917.

1964. "Munkásőr Emlékérem" "A haza, a nép hűséges szolgálatáért - bronz kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon sérült díszdobozban T1

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF