Militaria Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2969987
32906
452
Military
Numismatik
1949. "MHK (Munkára Harcra Kész)" aranyozott bronz kitűző (~32x29mm) T:AU kissé kopott aranyozás, a tűt biztosító kapocs hiányzik
2807062
32907
452
Military
Numismatik
~1950-1960. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany és ezüst fokozata, aranyozott, ezüstözött, műgyantás és zománcos kitüntetés tokban + ~1980-1990. 2 pár katonai vállap T:1,1-
2913269
32908
452
Military
Numismatik
~1950. "Honvéd Sportversenyek" ezüstözött bronz emlékérem, hátoldalán Rákosi-címerrel. Szign.: Jákfalvy (50mm) T:XF az ezüstözés lekopott
2827907
32909
452
500
Military
Numismatik
1953. "Néphadsereg Bajnokság" bronzozott fém plakett, hátoldalon "KÉZILABDA 1953 III." gravírozással, márvány posztamensen. Szign.: Jákfalvy (60,5x50mm) T:2
3004908
32910
452
Military
Numismatik
1954. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés szalagsávval, eredeti, dombornyomott Rákosi-címeres dísztokban T:AU Hungary 1954. "Medal of Merit for Excellent Service" enamelled, gilt bronze decoration on ribbon with thin ribbon, in original embossed case with "Rákosi" coat of arms C:AU NMK 613.
2929746
32911
452
Military
Numismatik
1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, silver plated, enamelled decoration with ribbon C:AU
NMK 614. 2807013
32912
452
Military
Numismatik
1957. "Szolgálati Érdemérem" rátétes zománcozott, ezüstözött kitüntetés mellszalagon, mellette Honvédelmi Érdemérem szalagsáv tokban T:1- NMK 618.
2971654
32913
452
Military
Numismatik
~1957. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) - Kiváló Munkáért" zománcozott bronz kitüntető jelvény (39x21mm) T:AU
2971561
32914
452
Military
Numismatik
1960-1970 "10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" aranyozott, műgyantás fém jelvény (26mm) T:AU patina
2928734
32915
452
Military
Numismatik
~1960-1980. 8db-os vegyes katonai kitűző, jelvény és sapkajelvény tétel, közte ~1973. "25 éves az MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" műgyantás, aranyozott fém kitűző (22x16mm) T:AU,XF
2933287
32916
452
Military
Numismatik
1961. "Fegyvernemi bajnokság (távírász, felderítő, repülős, tüzér)" fém díjplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokba rögzítve (47x77mm) T:AU
2813697
32917
452
Military
Numismatik
1964. "Munkásőr Emlékérem" "A haza, a nép hűséges szolgálatáért - bronz kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon sérült díszdobozban T1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF