Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 56
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2972384
31411
452
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
Csontos Attila DN "Örök értékeink / Himnusz" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem kapszulában (39mm) T:PP 3013422
31412
452
Numismatik
Csontos Attila DN "Határtalanul" emlékérem szett tanúsítványokkal, díszmappában, benne 5xklf aranyozott Cu emlékérem (40mm) + "Trianon" arannyal bevont Cu emlékérem (33mm) T:PP 3013392
31413
452
Numismatik
Fritz Mihály (1947- ) DN "Honfoglalás / Magyarország Történelme" Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.500/34mm) + Fritz Mihály (1947- ) DN "Nándorfehérvári diadal 1456 / Magyarország Történelme" Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.500/34mm) + Fritz Mihály (1947- ) DN "Forradalom és Szabadságharc 1848-49 / Magyarország Történelme" Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.500/34mm) T:PP
3006384
31414
452
75000
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) DN "Magyarország Történelme" jelzetlen Ag emlékérmék (29xklf), tanúsítványokkal, kapszulákban, 2db bársonybélésű mahagóni fa éremtartó kazettában, dobozonként 1db kivehető tálcával (15g/0.500/34mm) T:PP
2947764
31415
452
Numismatik
Fritz Mihály (1947- ) DN "Forradalom és Szabadságharc 1848-49 / Magyarország Történelme" Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.500/34mm) T:PP
2925545
31416
452
Numismatik
Fritz Mihály (1947- ) DN "Forradalom és szabadságharc 1956 / Magyarország Történelme" Ag emlékérem (15g/0.500/34mm) T:PP
2947759
31417
452
Numismatik
Fritz Mihály (1947- ) DN "Forradalom és szabadságharc 1956 / Magyarország Történelme" Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.500/34mm) T:PP 2691686
31418
452
Numismatik
2907748
31419
452
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent István" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
2907750
31420
452
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent László" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
3006402
31421
452
60000
Numismatik
Ifj. Szlávics László (1959-) ~2011-2016. "Nagy magyarok" aranyozott Cu emlékérmék (29xklf), tanúsítványokkal, kapszulákban, 2db bársonybélésű mahagóni fa éremtartó kazettában, összesen 3db kivehető tálcával T:PP
2947863
31422
452
5500
Numismatik
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.925/30mm) T:PP
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF