Moderne Beischläge, Fantasiemünzen

Zahl der Lose: 56

DN Magyar uralkodók / 5 Pengő Cu-Ni emlékérem multicolor rátéttel (8xklf), kapszulákban, 1db bársonybélésű mahagóni fa éremtartó kazettában, 1db kivehető tálcával T:PP
31447.

DN "Magyar uralkodók / 5 Pengő" Cu-Ni emlékérem multicolor rátéttel (8xklf), kapszulákban, 1db bársonybélésű mahagóni fa éremtartó kazettában, 1db kivehető tálcával T:PP

Rufpreis:
8 000 HUF
DN Az 1877-es évjáratú 1 cent érme bronzozott, nagyméretű utánverete (77mm) T:XF kopott bronzozás
31448.

Rufpreis:
2 000 HUF
DN Az 1913-as évjáratú 5 centes érme nagyméretű utánverete (78mm) T:XF
31449.

Rufpreis:
2 000 HUF
DN Az 1916-os évjáratú 1/4 dollár érme nagyméretű utánverete (78mm) T:XF
31450.

Rufpreis:
2 000 HUF
DN Az 1884S-es évjáratú 1 dollár érme nagyméretű utánverete (78mm) T:XF
31451.

Rufpreis:
2 000 HUF
DN Az 1972S-es évjáratú 1 cent érme bronzozott, nagyméretű utánverete (77mm) T:XF kopott bronzozás
31452.

Rufpreis:
2 000 HUF
DN Napóleon fém emlékérem (35mm) T:AU
31453.

DN "Napóleon" fém emlékérem (35mm) T:AU

Rufpreis:
800 HUF
Ausztria ~1995. ECU Österreich ECU - Adalbert Stifter / Austria - Servus Europa aranyozott Cu-Ni emlékérem T:PP  Ausztria ~1995. ECU Österreich ECU - Adalbert Stifter / Austria - Servus Europa gilt Cu-Ni commemorative medallion C:PP
31454.

Ausztria ~1995. "ECU Österreich ECU - Adalbert Stifter / Austria - Servus Europa" aranyozott Cu-Ni emlékérem T:PP Ausztria ~1995. "ECU Österreich ECU - Adalbert Stifter / Austria - Servus Europa" gilt Cu-Ni commemorative medallion C:PP

Rufpreis:
1 400 HUF
Ausztria ~1995. ECU Österreich ECU - Franz Grillparzer / Austria - Servus Europa aranyozott Cu-Ni emlékérem T:PP halvány fo. Ausztria ~1995. ECU Österreich ECU - Franz Grillparzer / Austria - Servus Europa gilt Cu-Ni commemorative medallion C:PP faint spot
31455.

Ausztria ~1995. "ECU Österreich ECU - Franz Grillparzer / Austria - Servus Europa" aranyozott Cu-Ni emlékérem T:PP halvány fo. Ausztria ~1995. "ECU Österreich ECU - Franz Grillparzer / Austria - Servus Europa" gilt Cu-Ni commemorative medallion C:PP faint spot

Rufpreis:
1 400 HUF
Belgium 1996. 5E Cu-Ni II. Albert T:AU Belgium 1996. 5 Euro Cu-Ni Albert II C:AU
31456.

Belgium 1996. 5E Cu-Ni "II. Albert" T:AU Belgium 1996. 5 Euro Cu-Ni "Albert II" C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Hollandia 1996. 5E Cu-Ni Willem Barentsz T:AU patina Netherlands 1996. 5 Euro Cu-Ni Willem Barentsz C:AU Krause X#121
31457.

Hollandia 1996. 5E Cu-Ni "Willem Barentsz" T:AU patina Netherlands 1996. 5 Euro Cu-Ni "Willem Barentsz" C:AU Krause X#121

Rufpreis:
2 000 HUF
Luxemburg 1994. 5E Cu-Ni BENELUX / Luxemburgi Sarolta T:AU Luxembourg 1994. 5 Ecu Cu-Ni BENELUX / Charlotte de Luxembourg C:AU
31458.

Luxemburg 1994. 5E Cu-Ni "BENELUX / Luxemburgi Sarolta" T:AU Luxembourg 1994. 5 Ecu Cu-Ni "BENELUX / Charlotte de Luxembourg" C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF