31422.
452. Gelaufene Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.925/30mm) T:PP