Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 56
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2989230
31435
452
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Hunyadi Mátyás" Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP
2989317
31436
452
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Dobó István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP ujjlenyomat
2989369
31437
452
Numismatik
DN "A magyar nemzet pénzérméi - Az utolsó körmöcbányai veret 1920-1926" jelzett Ag emlékérem nem hozzá illő tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP patina
2989336
31438
452
Numismatik
DN "A magyar nemzet pénzérméi - Az első magyar feliratú pénz 1848-1849" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP apró ujjlenyomat
2989351
31439
452
Numismatik
DN "A magyar nemzet pénzérméi - Honfoglalás-Millenniumi emlékpénz 896-1896" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP ujjlenyomat, kis patina
2953613
31440
452
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - Ferenc József civil érdemérem 1869" aranyozott Cu utánveret kapszulában, tanúsítvánnyal (46mm) T:PP 2929921
31441
452
Numismatik
DN "Történelmi féltallérok utánveretben - Mária Terézia féltallér" jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (10,39g/0.999/35mm) T:PP 3010029
31442
452
Numismatik
DN "Magyarok Kincstára - Pázmány Péter 2 pengő, 1935" ezüstözött rézötvözet utánveret, kapszulában (26mm) T:PP kis patina
2874654
31443
452
Numismatik
DN "Lancea Regis" Szent István ezüstdénárjának ezüstözött Cu-Ni replikája "COPY" jelzéssel T:PP
3013444
31444
452
Numismatik
"Határtalanul" és "Nemzetünk Forradalmai" gyűjtői mappák, bennük a sorozatok kezdő érmei + Csontos Attila DN "Örök értékeink / Himnusz" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (39mm) + DN "A legértékesebb magyar érmék - Hunyadi János aranyforintjának replikája" aranyozott Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel, tanúsítvánnyal T:PP,UNC (eredetileg PP) 3013438
31445
452
Numismatik
"Jézus élete", "Királyok hazája", "Talpra magyar" gyűjtői mappák bennük a sorozatok kezdő érmei: "Jézus, a megváltó" aranyozott Cu, "Mátyás király megkoronázása" aranyozott Cu, "Petőfi Sándor" aranyozott Cu emlékérem, tanúsítványokkal T:PP
3006249
31446
452
Numismatik
DN "Csillagjegyek" 12xklf fém emlékérem multicolor rátéttel, kapszulában, eredeti csomagolásokban. Teljes emlékérem szett (39mm) T:UNC
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF