Huszár Lajos: Habsburg-házi királyok pénzei 1526-1657. Budapest, Akadémiai Kiadó, 1975. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, jó állapotban
Jakab László - Juhász László: Salgótarjáni kohászati üzemek érmei, plakettjei, jelvényei. Salgótarján, SKÜ Gyártörténtei Gyűjteménye, 1983. szép állapotban + Salgótarjáni látkép képeslap bélyegzéssel és bélyeggel
Mátray Kálmán: 100 történelmi értékpapír. Budapest, Kiadó Kft.-"Blanket" GmbH Specimen Ltd., 1990. Műbőr kötésben, képekkel illusztrálva. Újszerű állapotban
Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, 1892-1925. Budapest, Svájci Egyesület Kft., 2011. Új állapotú példány!
Rádóczy Gyula - Tasnádi Géza: Magyar papírpénzek (1848-1992). Danubius Kódex Kiadói Kft., Budapest, 1992. Használt állapotban, a külső papírborító szakadt, kopott.