31568.
452. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2 patina, kopott aranyozás