31494.
452. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
~1900. "Nemzeti Lovarda Lovasmérkőzés" zománcozott, aranyozott rátétes bronz kitűző (~27x25mm) T:XF,VF a tű hiányzik a hátoldaláról, kopott zománc