Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3007528
31599
452
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2932705
31600
452
Numismatik
1984. "V. Nyíregyházi Sporthetek / 1984. május" bronz emlékplakett nemzetiszín szalaggal eredeti, sérült tokban (~80x100mm) T:XF
2619508
31601
452
Numismatik
2977045
31602
452
Numismatik
2993770
31603
452
Numismatik
2802452
31604
452
7500
Numismatik
2867112
31605
452
Numismatik
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" jelzetlen olimpiai Ag emlékérem. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat
Hungary 1990. "Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" unmarked Ag olympic commemorative medallion. Sign.:László Papp (31,5g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints
2867561
31606
452
Numismatik
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" jelzetlen olimpiai Ag emlékérem dísztokban. Szign.: Papp László (31,17g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat
Hungary 1990. "Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" unmarked Ag olympic commemorative medallion in case. Sign.:László Papp (31,17g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints
2810356
31607
452
Numismatik
2824742
31608
452
Numismatik
1996. "Veszprémi Bazilika - Főszékesegyház" aranyozott bronz emlékérem (42mm) T:1- (PP)
3013867
31609
452
Numismatik
3013851
31610
452
Numismatik
2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem, feliratos, eredeti velúr zsebben (2x) (60mm) + "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság" bronz emlékérem, feliratos, eredeti velúr (60mm) T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF