Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 199

~2010. Kővári Károly emlékverseny Balatonfüred I. / BKV Előre SC vitorlás sport, kétoldalas öntött bronz emlékérem, bársony dísztalpon (102mm) T:UNC
31611.

Rufpreis:
8 000 HUF
DN ÉGISZ Motor Touring Club Cu gomblyukjelvény (30mm) T:2
31612.

DN "ÉGISZ Motor Touring Club" Cu gomblyukjelvény (30mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
DN CSVSE (Csongrádi Vízügyi Sportegyesület) egyoldalas, öntött bronz plakett (~69-70mm) T:2
31613.

Rufpreis:
1 000 HUF
DN Ferencvárosi Torna Club (FTC, Fradi) műgyantás fém jelvény T:AU,XF
31614.

DN "Ferencvárosi Torna Club (FTC, Fradi)" műgyantás fém jelvény T:AU,XF

Rufpreis:
1 200 HUF
DN Az Óbudai Tornaegylet Verseny Díja - Erő Épség Egyetértés - 1872 / Tenisz peremen jelzett Ag díjérem (11,18g/40mm) T:VF fny., lyukasztva
31615.

DN "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Díja - Erő Épség Egyetértés - 1872 / Tenisz" peremen jelzett Ag díjérem (11,18g/40mm) T:VF fny., lyukasztva

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
DN Birkózók egyoldalas Zn érem (60mm) + 1952. Rövidtávfutó ezüstözött díjérem sérült tokban (36mm) T:2
31616.

DN "Birkózók" egyoldalas Zn érem (60mm) + 1952. "Rövidtávfutó" ezüstözött díjérem sérült tokban (36mm) T:2

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
DN Magyar Labdarúgók Szövetsége zománcozott jelvény (17mm) T:AU
31617.

DN "Magyar Labdarúgók Szövetsége" zománcozott jelvény (17mm) T:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1980. XIII. Téli Olimpia, Lake Placid zománcozott fém jégkorong jelvény (4db) T:UNC,AU USA 1980. XIV. Winter Olympics Lake Placid enamelled metal ice hockey badge (4pcs) T:UNC,AU
31618.

Amerikai Egyesült Államok 1980. "XIII. Téli Olimpia, Lake Placid" zománcozott fém jégkorong jelvény (4db) T:UNC,AU USA 1980. "XIV. Winter Olympics Lake Placid" enamelled metal ice hockey badge (4pcs) T:UNC,AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1984. Egyesült Államok olimpiai csapata 1984, Los Angeles zománcozott fém jelvény fóliacsomagolásban (3db) + Egyesült Államok olimpiai csapata 1984, Szarajevó - Jégkorong zománcozott fém jelvény fóliacsomagolásban + ABC Los Angeles 1984 festett fém jelvény fóliacsomagolásban + 1984-es Olimpia címere zománcozott fém jelvény műanyag lapon + Izrael DN Olimpia zománcozott fém jelvény T:UNC,AU USA 1984. USA Olympic Team 1984, Los Angeles enamelled metal badge in foil packing (4pcs) + USA Olympic Team 1984, Sarajevo - Ice hockey enamelled metal badge in foil packing + ABC Los Angeles 1984 painted metal badge in foil packaging + 1984 Olympia emblem enameled metal badge on plastic sheet + Israel DN Olympia enameled metal badge C:UNC,AU
31619.

Amerikai Egyesült Államok 1984. "Egyesült Államok olimpiai csapata 1984, Los Angeles" zománcozott fém jelvény fóliacsomagolásban (3db) + "Egyesült Államok olimpiai csapata 1984, Szarajevó - Jégkorong" zománcozott fém jelvény fóliacsomagolásban + "ABC Los Angeles 1984" festett fém jelvény fóliacsomagolásban + "1984-es Olimpia címere" zománcozott fém jelvény műanyag lapon + Izrael "DN "Olimpia" zománcozott fém jelvény T:UNC,AU USA 1984. "USA Olympic Team 1984, Los Angeles" enamelled metal badge in foil packing (4pcs) + USA Olympic Team 1984, Sarajevo - Ice hockey" enamelled metal badge in foil packing + "ABC Los Angeles 1984" painted metal badge in foil packaging + "1984 Olympia emblem" enameled metal badge on plastic sheet + Israel "DN "Olympia" enameled metal badge C:UNC,AU

Rufpreis:
3 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1984. Résztvevő országok - Los Angeles műgyantás fém olimpiai jelvény (4xklf: Izrael, Jugoszlávia, Lengyelország, Románia) T:UNC,AU USA 1984. Participating countries - Los Angeles resin metal Olympic badges (4xdiff: Israel, Yugoslavia, Poland, Romania) C:UNC,AU
31620.

Rufpreis:
2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1984. Sportágak - Los Angeles zománcozott fém olimpiai jelvény eredeti, számozott műanyag lapokon (4xklf: 81, 85, 90 és egy nem a saját lapján) T:UNC,AU USA 1984. Sports - Los Angeles enamelled Olympic metal badges on original, numbered plastic sheets (4xdiff: 81, 85, 90 and one not on its own sheet) C:UNC,AU
31621.

Amerikai Egyesült Államok 1984. "Sportágak - Los Angeles" zománcozott fém olimpiai jelvény eredeti, számozott műanyag lapokon (4xklf: 81, 85, 90 és egy nem a saját lapján) T:UNC,AU USA 1984. "Sports - Los Angeles" enamelled Olympic metal badges on original, numbered plastic sheets (4xdiff: 81, 85, 90 and one not on it's own sheet) C:UNC,AU

Rufpreis:
1 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1984. Sportágak - Los Angeles: Vitorlázás zománcozott fém olimpiai jelvény eredeti, számozott műanyag lapokon (101, 3xklf szín) T:UNC,AU USA 1984. Sports - Los Angeles: Yachting enamelled Olympic metal badges on original, numbered plastic sheets (101, 3xdiff color) C:UNC,AU
31622.

Amerikai Egyesült Államok 1984. "Sportágak - Los Angeles: Vitorlázás" zománcozott fém olimpiai jelvény eredeti, számozott műanyag lapokon ("101", 3xklf szín) T:UNC,AU USA 1984. "Sports - Los Angeles: Yachting" enamelled Olympic metal badges on original, numbered plastic sheets ("101", 3xdiff color) C:UNC,AU

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF