Dél-Korea 1988. "Szöul 1988" 3xklf aranyozott, zománcozott és műgyantás fém jelvény szettben, eredeti tokban T:UNC
South Korea 1988. "Seoul 1988" 3xdiff pcs of gilt, enamelled and synthetic resin metal badges in set, in original plastic C:UNC
Finnország 1957. "Finnország-Magyarország - 1957. 07. 18-19." bronz atlétikai díjplakett "Kulta ja Hopea Oy Turku" gyártói jelzéssel és "III. P. 400m aitaj" gravírozással a hátoldalán (50x75mm) T:1- patina
Finland 1957. "Finland-Hungary - 18-19. 7. 1957 (Suomi-Unkari - 18-19. 7. 1957)" bronze athletic award plaque with "Kulta ja Hopea Oy" maker's mark and "III. P. 400m aitaj" engrave on the backside (50x75mm) C:AU patina
Finnország 1963. "Finnország-Magyarország - 1963. 08. 8-9." bronz atlétikai díjérem "Kulta ja Hopea Oy Turku" gyártói jelzéssel és "IV. P. Korkeush" gravírozással a hátoldalán (58mm) T:1-,2 patina
Finland 1963. "Finland-Hungary - 8-9. 8. 1963 track and field match (Suomi-Unkari - 8-9. 8. 1963)" athletic bronze award medal with "Kulta ja Hopea Oy" maker's mark and "IV. P. Korkeush" engrave on the backside (58mm) C:AU,XF patina
Jugoszlávia 1984. "XIV. Téli Olimpia Szarajevó" műgyantás fém jelvények eredeti, számozott műanyag lapokon (16xklf, teljes kollekció) T:UNC,AU egyik jelvény ragasztása elengedett a tűtől
Yugoslavia 1984. "XIV. Winter Olympics Sarajevo" synthetic resin metal badges on original, numbered plastic sheets (16xklf, complete collection) T:UNC,AU one of the badges has come loose from the pin
Kína / Peking 2008. "BHP Billiton" aranyozott, ezüstözött és bronzozott fém jelvény szett eredeti dísztokban (22mm) C:UNC
China / Beijing 2008. "BHP Billiton" gilt, silver plated and bronze plated metal badge set in original case (22mm) C:UNC
NSZK 1972. "Olympische Spiele München (Olimpiai Játékok München)" jelzett Ag emlékérem (27,86g/0.925/40mm) T:XF FRG 1972. "Olympische Spiele München (Olympic Games München)" marked Ag commemorative medal (27,86g/0.925/40mm) C:XF
Olaszország DN "Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Olasz Nemzeti Olimpiai Bizottság)" az 1914-ben alapított bizottság ezüstözött fém emlékérme (~39mm) T:2 kis patina Italy ND "Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Italian National Olympic Committee)" silver plated metal commemorative medal of the Committee founded in 1914 (~39mm) C:XF small patina
Románia ~1950-1960. 6db-os (5xklf) sport jelvénytétel, közte zománcozott darabok. Több zománchibás és tűhiányos darab T:1--2-
Romania ~1950-1960. 6pcs (5xdiff) sport badges, enameled between pieces in. Several pieces with enamel defects and missing pins C:AU-VF
Spanyolország 1992. "Nyári Olimpia, Barcelona" 2xklf fém jelvény eredeti dobozban T:UNC,AU
Spain 1992. "Summer Olympics, Barcelona" 2xdiff metal badge in original case C:UNC,AU
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.