Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2932352
31491
452
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Renner Kálmán (1927-1994) 1965. "Nemzetközi Lovasmérkőzés Sopron" bronz emlékplakett eredeti, kopottas tokban (100x98mm) T:AU
2969643
31492
452
Numismatik
2951194
31493
452
Numismatik
HPII 2702.
3009099
31494
452
Numismatik
2927336
31495
452
Numismatik
~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, mellszalagon (13,00g/0.800/33mm) T:AU patina
Hungary ~1900. "Ép ész edzett testben él" hallmarked Ag sports commemorative medallion (13,28g/0.800/33mm) C:AU patina 3007874
31496
452
Numismatik
~1900. "Küzdj és bizva bizzál / Verseny dij" jelzett Ag díjérem füllel (15,24g/38x34mm) T:XF karc, patina 3005131
31497
452
Numismatik
1904. "Szeged 1904. VI/26" kétoldalas jelzett Ag evezős díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (12,56g/0.800/29mm) T:XF patina 2778380
31498
452
500
Numismatik
2952770
31499
452
Numismatik
2763607
31500
452
Numismatik
2775938
31501
452
Numismatik
2968652
31502
452
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF