Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968738
31503
452
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
~1920-1930. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" ezüstözött bronz díjérem mellszalagon, "LUDVIG" gyártói jelzéssel + 1935. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége / 1947-48 1/2 2 hely" bronz díjérem füllel (42x29mm) T:AU
2912192
31504
452
Numismatik
2912197
31505
452
Numismatik
2912189
31506
452
Numismatik
1926. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6." bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF
3010581
31507
452
Numismatik
1929. "A szabad nagykunok kerületének czímere - Nagykun viadal 1929 - Az érdem jeléül" jelzett Ag lemezplakett "HP" gyártói jelzéssel (0.750/56x71mm) márvány posztamensen (71x80x19mm) T:AU,XF patina
2912337
31508
452
Numismatik
~1930. "OTE" bronz és ezüstözött bronz sportérem (2db, egyik füllel) (23x38mm) + "AMOTE" Zn sportérem (30x38mm) T:XF,VF
2969955
31509
452
Numismatik
~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori" aranyozott bronz irredenta díjérem arany fokozata füllel (30mm) T:AU
2912695
31510
452
Numismatik
~1930. 2xklf bronz gyeplabda díjérem (30mm, 48mm) T:XF,VF
3006727
31511
452
Numismatik
~1930-1937. 2db klf bronz lövész díjérem T:XF,VF patina
2683165
31512
452
Numismatik
~1930-1940. "Magyar Országos Torna Szövetség" bronz díjérem (30mm) + 1934. "28.V.1934. T.M.K. Ulymaguja" gravírozással bronz teniszező díjérem (30mm) + 1938. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / Férfi nyílt ping-pong 1938 I" ezüstözött bronz díjérem "LUDWIG BP" gyártói jelzéssel (37mm) T:1--2
3011519
31513
452
Numismatik
1931. "MOVE OTE 1931" kétoldalas bronz tenisz díjplakett (36x52mm) T:XF
2952217
31514
452
4600
Numismatik
~1932. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932" bronz tenisz emlékérem hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel. Szign.: FÁ (?) (58mm) T: XF,VF patina, karc, kis ü., a hátoldalán letört rögzítőpánt nyomok
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF