Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3011582
31515
452
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1932. "Az érdem jeléül - Helyőrségi verseny 1932" bronz díjplakett (57x37mm) T:AU 3005106
31516
452
3800
Numismatik
1932. "A Magyar Athletikai Szövetség" egyoldalas, jelzett Ag díjérem füllel, hátoldalán gravírozással, "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel (16,50g/0.800/30x30mm) T:XF patina 2776060
31517
452
Numismatik
3012989
31518
452
Numismatik
2857485
31519
452
Numismatik
1935. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (59x40mm) fehér márványtalapzaton (73x111x16mm) T 1-
3011502
31520
452
Numismatik
1935. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (54x79mm) T:AU,XF
3011580
31521
452
Numismatik
1935. "A Pannonia EC és a HUTE tennisz csapata barátságos mérkőzésének emlékére 1935" ezüstözött fém lemezplaketta a Pannonia EC zománcozott cíerével, a négy sarkánál négy apró lyukkal a rögzítéshez (66x83mm) T:XF patina 2970018
31522
452
Numismatik
1935. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Távgyaloglás 1935.VI.15. I." gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés 2913359
31523
452
Numismatik
1936. "Antal Józsefnek levente munkádért a Debreceni MÁV Levente Egylet 1936" ezüstözött bronz díjplakett eredeti, sérült gyártói tokban, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (85x55mm) T:XF
3005225
31524
452
Numismatik
1936. "Dr. Kende Arthur vándordíj védő" bronz díjplakett (81x56mm) T:XF
3005136
31525
452
Numismatik
1936. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja" kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel és gravírozással, "Ludvig" gyártói jelzéssel (21,50g/0.800/34mm) T:XF patina 3005074
31526
452
Numismatik
1936. "A Hungária Evezős Egyletnek bajtársi szeretettel a Sirály E.E. - 1936 december." ezüstözött bronz lemezplakett (66x78mm) márvány posztamensre rögzítve (149x100x19mm) T:XF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF