Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2970021
31527
452
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1936. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "100m síkfutás I. 1936" gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés
3011586
31528
452
Numismatik
1937. "MABI SE verseny 1937 III. díj" bronz tenisz díjplakett (39x59mm) T:AU
2785678
31529
452
Numismatik
1937. "Salgótarján M. Város Biliárd Bajnoksága 1937. I. díj"kétoldalas aranyozott díjérem füllel (39mm) T:2 3011508
31530
452
Numismatik
1938. "MOVE (Magyar Véderő Egylet) Országos Elnökség - Érdemért 1938" bronz tenisz díjplakett ezüstözött betéttel (60x85mm) T:AU,XF
2912263
31531
452
Numismatik
1938. "PSE (Postás Sport Egyesület)" bronz díjplakett gravírozással (43x57mm) T:AU patina
3005081
31532
452
Numismatik
1939. "Cégcsapatok Labdarúgó Ligája" egyoldalas ezüstözött bronz plakett gravírozással (57x86mm) T:XF patina, kopott ezüstözés
2913136
31533
452
Numismatik
1939. "MOTESZ Tornászbajnokságok" Cu sportjelvény (30mm) T:XF patina
2969778
31534
452
Numismatik
1939. "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE" bronz díjérem füllel, hátoldalán "IV. oszt. ifj. bajn. lszer. csop I. 1938-39" gravírozással (45x31mm) T:XF patina
2965050
31535
452
Numismatik
1940. "Magyar Pamutipari Sport Club" kétoldalas Zn díjérem mellszalagon (35mm) T:XF
3011496
31536
452
Numismatik
~1940. "Becsülettel a Hazáért - MOVE VIII. ker. SE (Magyar Országos Véderő Egylet)" bronz sport emlékplakett, "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel, zománcozott címerrátéttel (54x84mm) T:AU,XF 3005034
31537
452
Numismatik
1940. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926 (BLASZ, ma: BLSZ)" egyoldalas, jelzetlen Ag díjérem füllel "IV. oszt. 1939-40. I." gravírozással, "HP" gyártói jelzéssel. Nagy valószínűséggel az amatőr IV. osztályú bajnokság győztese kapta ezt a díjérmet, azonban mind a négy csoport bajnoka budapesti csapat lett. Az érmet így nagy valószínűséggel a Palotai Remény, a Szondi, a Vasas második számú, vagy a WMTK (Csepel) harmadik számú csapatának egyik játékosa kapta. (9,98g/25x39mm) T:AU 3011514
31538
452
Numismatik
1940. "Gázművek 1940 II." kétoldalas bronz tenisz díjplakett (36x52mm) T:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF