Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2886685
31563
452
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1953. "Népstadion 1953.VIII.20." ezüstözött bronz kitűző a megnyitásra T:XF,VF kopott ezüstözés
2826078
31564
452
Numismatik
1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" fém emlékplakett (65x40mm) T:2,2- patina
2810360
31565
452
Numismatik
1954. "Dózsa jó munkáért 1954." emlékplakett márványlapon (220x160mm) T:2 kis kopások
2948552
31566
452
Numismatik
1955. "Műkorcsolya Európa Bajnokság - Budapest, 1955" zománcozott bronz emlékplakett eredeti tokoban (45x44mm) T:AU,XF 3011557
31567
452
Numismatik
1955. "Traktor SE" kétoldalas fém díjérem "I. Balatoni Vívó Vers." gravírozással, eredeti, Rákosi-címeres tokban (50mm) T:XF 2619770
31568
452
Numismatik
2972502
31569
452
Numismatik
1960. "Kerékpár BM Bajnokság Országos Döntő 1960 - Női csapat I. helyezett" fém díjplakett, eredeti tokban + 1960. "BM Országos Döntő Női csapat" sport emlékérem mellszalagon T:AU,XF
2931880
31570
452
Numismatik
~1960. "Kiváló szervező munkáért" öntött bronz plakett (90x120mm) fa talapzaton (143x210mm) T:XF
2832159
31571
452
Numismatik
~1960-1970. "XXII. Ker. Kiváló Sport Munkáért" zománcozott emléktábla (160x110mm) T:2 kis zománckopások
2968215
31572
452
Numismatik
~1960-1970. "Edzett ifjúságért" műgyantás, festett Al kitűző (32mm) T:XF
2801812
31573
452
Numismatik
~1960-1980. Festett ón díjplakett füllel (70x38mm) T:1-
2827976
31574
452
Numismatik
1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF