31483.
452. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás