Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2932541
31479
452
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Fonyó Márton (?-?) 1948. "Nemzeti Sport Bizottság" kétoldalas bronz emlékérem zománcozott rátéttel, eredeti, kopottas tokban (50mm) T:AU
2619498
31480
452
Numismatik
Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka 3011550
31481
452
Numismatik
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1934. "Magyar Úszó-Szövetség Bajnoki Érme" aranyozott fém díjérem eredeti tokban (50mm) T:AU,XF 2786144
31482
452
Numismatik
2620365
31483
452
Numismatik
2824970
31484
452
Numismatik
Kalmár Márton (1946-) 1992. "Rövidtávú O.B. 1992" egyoldalas bronz emlékérem (78mm) T:1- patina
2912172
31485
452
Numismatik
2932067
31486
452
Numismatik
2821997
31487
452
4800
Numismatik
Lapis András (1942-) 1986. "Forma-1 Hungaroring" öntött bronz plakett (97x80x30mm) T:1- 2912730
31488
452
Numismatik
3010433
31489
452
Numismatik
Manno Miltiadesz (1879-1935) 1931. "Hadsereg Sportérem" egyoldalas bronz sport emlékérem (66x46mm) fa posztamensen (87x119x40mm) T:AU kis patina / Hungary "Hadsereg Sportérem (Army Sports Medallion)" one-sided Br military sports commemorative medallion. Szign.: Miltiadesz Manno (66x46mm) on wooden pedestal (87x119x40mm) C:AU small patina 2741140
31490
452
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF