Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 459
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3009875
31070
452
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Vérszerződés" aranyozott Cu és bronzozott Cu emlékérmek (2xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
3007476
31071
452
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 2000. MKB "Az Ötven Éves Bank / gróf Széchenyi István" jelzett Ag emlékérem, dísztokban (31.4g/0.999/42,5mm) T:PP
2925546
31072
452
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1971. bronz kiállítási érem (~49mm) T:AU
2925548
31073
452
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1979. bronz névjegyérem (33x36mm) T:AU
2925550
31074
452
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1981. "EXPO" bronz emlékérem (40mm) T:AU
2925599
31075
452
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1981. "EXPO" bronz emlékérem (38mm) T:AU
3009667
31076
452
14000
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,79g/0.800/42,5mm) T:AU
Adamo BP19
2925722
31077
452
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Bika hava" bronz emlékérem (40mm) T:XF patina
2925729
31078
452
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) DN bronz névjegyérem (33x36mm) T:AU
2925611
31079
452
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Mérleg hava" bronz emlékérem (40mm) T:AU 2925783
31080
452
Numismatik
2928195
31081
452
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF