30947.
452. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Bognár György (1944-) 1992. "Százéves a Kanizsai Sörgyár RT. 1892-1992 / 1892 Kanizsai Sör" jelzett Ag, aranyozott és bronz emlékérem sor (3xklf) (31,65g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)